Dershane Kaydımı Silmiyor

heisenberg39

Centipat
Arkadaşlar 2019 Ekim ayında dershaneye kaydoldum. 2020 Ocak ayında ayrılmak için ailemle gittim dershaneye ama rehber hocası ailemin aklına girdiği için kaydı silmediler. Şimdi hem virüs yüzünden hem de maddi durumlardan dolayı kayıt sildirmek için tekrar bugün gitti ailem dershaneye ama müdür kaydı silmeyeceğini söylemiş. Ne yapabiliriz bu durumda? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar 2019 Ekim ayında dershaneye kaydoldum. 2020 Ocak ayında ayrılmak için ailemle gittim dershaneye ama rehber hocası ailemin aklına girdiği için kaydı silmediler. Şimdi hem virüs yüzünden hem de maddi durumlardan dolayı kayıt sildirmek için tekrar bugün gitti ailem dershaneye ama müdür kaydı silmeyeceğini söylemiş. Ne yapabiliriz bu durumda? Yardımcı olursanız sevinirim.
Silmeyeceğini söylemiş derken, aylık olarak para ödeme durumu var mı hâlâ?

Biz peşin vermiştik sonradan virüs olayları çıkınca hiç gidemedim ailemde kaydımı aldırdı gidemiyorum diye ve verdiğimiz paranın bir kısmını iade aldık.

Müdürden müdüre göre değişir. Senet yaptırdıysanız seneti feshetmek müdürün insiyatifine bağlı.
Maalesef onu yapmıyorlar. Uzaktan eğitim yapıyorlar. Kaydımın silineceğini düşünerek Nisan'daki hiç bir eğitime katılmadım. Dedikleri şey de Nisan'ın parasını almayız ama kaydı da silemeyiz olmuş.
Biz peşin vermiştik sonradan virüs olayları çıkınca hiç gidemedim ailemde kaydımı aldırdı gidemiyorum diye ve verdiğimiz paranın bir kısmını iade aldık.
Virüs nedeniyle uzaktan eğitim yapıyorlar ama şöyle bir sıkıntım var benim okulumdaki hocalarda uzaktan eğitim yapıyorlar. Saatleri çakışıyor. Bu yüzden dershanenin uzaktan eğitimini es geçtim. Şöyle bir durum daha var dershane telafi eğitimi yapacakmış 17 Temmuza kadar. Ama meslek lisesi öğrencisi olduğum ve stajım olduğu için telafiye de katılamayacağım. Bunları dememe rağmen silmediler kaydı. Sizin dershaneniz çok iyiymiş bu konuda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı