Dershanedeki bir kıza aşık oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen eziklik yapmışsın dostum. Orda bir şeyler yapman lazımdı. Kız alfa çıkmış. Alfa kızları severim. Ahanda dediğim yer tam bura
Utancımdan insanların yüzüne bakamadan simit yiyerek sınıfa gittim (simit çok ıslanmamıştı.) Sonra o yanıma geldi.

8. sınıfta aşk meşk maşk işleri yalan arkadaşlar. LGS var ona odaklanın lisede ne kadar aşık oluyorsanız olursunuz sonra.

Herkeste aşık olmaya başladı hocam bu işler hikaye bir mesleğiniz olsun elinizde sonra devamı gelir.

Kardeşim annen baban ders yap diye gönderiyor azıcık sabret. Zaten 2-3 sene sonra bu yaptığının saçma olacağını düşüneceksin. Ayrıca diyelim sevgili oldunuz daha 8. sınıfsın 1 ay sonra sıkılacaksın emin ol. Ergenlik bitince geçiyor bu aşk meşk işleri. Ha illa ben hayat arkadaşı istiyorum diyorsan olacaksa bile zaten belli bir yaştan sonra tesadüfen de olsa oluyor. Ayrıca burada bahsettiğim hayat arkadaşı sadece sevgili değil köpek, kedi, ev arkadaşı ve kanka da olabilir. Bu arada yazdıklarından en az 2-3 sezon aşk dizisi çıkar. Gerçi var benzeyenleri. Ahmet Ayşe'ye aşık olmuş ailesi izin vermemiş kaçmışlar sonra aileleri izin vermiş evlenmişler çocukları olmuş mutlu son falan. Çoğu aşk dizisinin finali böyle yani boşa seyretmeyin alın size özeti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı