Dershanedeki bir kıza aşık oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar yürümez.8. sınıfım diyor ve ergenlikten dolayı bir kız ya da erkek merhaba dese aşık olunuyor hemen. Sen hiç ergen olmadın mı? Evlense bile o yaşta tanıştıgı kişi ile o kadar yürütmez. Üniversitede tanıştığı olursa belki.

Kanak bu olaylar cidden bireyin gönlüne bağlı arkadaş nasıl biri bilemem ama bir zaman sonra sevmez ama kız sever ya da tam tersi olur ya da ikisi de birbirini sever.

Forumdaki bütün kanser kitle bu konuya toplanmış sanırsam. Arkadaş bir şey anlatmaya çalışmış kurgu, hikaye dediğiniz zaman ne oluyor yani rahatlıyor musunuz ? Garipsiniz gerçekten. Arada yardımcı olmaya çalışan insanlar olmuş onlara lafım yok. Kocaman bir dünyada yaşadığımızın farkındasınızdır umarım öyle imkansız denilen bir şey yok. Şu ana kadar aklınızdan geçen herhangi bir aşk kurgusu çoktan yaşandı. Arada ilişkiye maksimum tarih veren arkadaşlar olmuş. Kendileri bu konuda çok yeteneksiz olduklarından sanırım düşük zamanlı ilişki tahminleri yapmışlar. Bu tarz konularla ilgili ileri geri konuşmadan önce iki kere düşünün. 8.Sınıf'da olsa 30 yaşında adam da olsa yazdığınız şeylere onun hayatını etkileyebilirsiniz. Bu mesajıma "git duyarını başka yerde kas" diyecek olan kitle için herhangi bir sözüm yok umarım hayatta bir şeylerin farkına varmaya başlarlar.

Kanak bu olaylar cidden bireyin gönlüne bağlı arkadaş nasıl biri bilemem ama bir zaman sonra sevmez ama kız sever ya da tam tersi olur ya da ikisi de birbirini sever.

Bak orada haklısın ama genel olarak söyledim ben yani herkes bu şekilde demedim. Ama genel olarak ben 8.sınıfken herkes birileriyle sevgili olup Max 4 ay sonra ayrılıyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı