Dershanedeki kızdan hoşlanıyorum

@Barisgzl1 hocam valla kız haklı gibi burda eski açtığınız konuları görünce dershanede zorla birinden hoşlanmaya çalışmışsınız kız da haklı olarak reddetmiş bir kaç günde direk açılırsan olacak bu hatta kibar bile davranmış diyebilirim.
Bence sevgi bu değil. Yaşım küçük ama sevginin zamanla oluştuğunu düşünüyorum ilmek ilmek zamanla olmalı herşey tabiri caiz ise damdan düşer gibi değil,benim şahsi fikrim tabii.

@Narqo evet zamanla oluşuyor. Zaten biri bu kafada giderse birkaç aya abazan diye ismi çıkar. Muhtaç olduğu için hoslaniyor gibi hissediyor.

Ergenliğe yeni yeni girdiysen de tavsiyem kendini geliştir fizik ve mental olarak böyle muhtaç duruma düşme.

@Narqo evet zamanla oluşuyor. Zaten biri bu kafada giderse birkaç aya abazan diye ismi çıkar. Muhtaç olduğu için hoslaniyor gibi hissediyor.

Ergenliğe yeni yeni girdiysen de tavsiyem kendini geliştir fizik ve mental olarak böyle muhtaç duruma düşme.
Yaşı 19, hocam. Genellikle boş geçiriyor zamanını bende arkadaşla takıla takıla benide kendine benzetti. Ne demişler kişi karşısındakini kendisi gibi bilirmiş.

Geç onu. O değil de sendeki kız merakı nedir hocam adnan oktar gibi?
Zamanında kırmızı forumda açtığı oyun oynamak için kız arkadaş arıyorum konusu vardı.

@566156

Screenshot_20231123-225339_Chrome.png

Son düzenleme:

14 Yaşındayım Fiziksel olarak berbatım düzgün bir tipimde yok zaten. Mental olarakda pek iyi değilim sırf bu yüzden Dershane'de beni seven bir kızı reddetim. İlerisi için sevgili yapmayı düşünmüyorum çünkü kendimi geliştirebilecek gücü bulamıyorum kendimde.

14 Yaşındayım Fiziksel olarak berbatım düzgün bir tipimde yok zaten. Mental olarakda pek iyi değilim sırf bu yüzden Dershane'de beni seven bir kızı reddetim. İlerisi için sevgili yapmayı düşünmüyorum çünkü kendimi geliştirebilecek gücü bulamıyorum kendimde.
Bu yüzden özgüvensizlik artışı oluyor. Gençken böyle işlerden korkmamak lazım. Dene o kızla. Olmadı mı? Salla gitsin sana kız mı yok. Tip Allah'tan verilme kime ne olmuş ki sana laf ediyorlar? Benimde tipim iyi sayılmaz 8. Sınıftayken asosyalin tekiydim utangaçtım. 10 oldum şimdi elimde oynatıyorum. Zamanın kıymeti bilinmeli 🌹

Geri
Yukarı