Dershaneler Kapanacak mı?

Nixrum

Hectopat
Daha fazla  
Dershaneler kapatılacak mı yoksa sadece isimleri mi değişecek? Bazıları sadece isminin değişeceğini söylüyor.

Bu konu ilk 2016 da konuşulmaya başladı, ve eğer yanılmıyorsam şuan resmi olarak onlar dershane değil. Özel okul ama hala dershane formatında eğitim veriyorlar.

Komple kapatılsa bile bu seferde merdiven altı yerlerde ders verilir. Evde özel derse gücü yeten ders alır. Gücü yetmeyen merdiven altı yerlere gider. Kimin öğretmen olduğu belli olmayacak hatta evde özel ders görenlerin yaşayacağı kötü durumları haberlerde görürüz.

Lise seviyesindeki dershaneler temel lise oldular kısaca özel okul ama KPSS, ALES vs. gibi kurslar bunun dışında.

Dershaneler bu devirde bana biraz saçma geliyor dijital olarak bir sürü eğitimci hocalar bulunmakta insan kendi zamanını kullanmasını bilirse evde bile üniversite sınavına hazırlanabilir. Ama dershaneler kapatılmaz hiç bir zaman ismi değişir ticaret devam eder.

Dershaneler bu devirde bana biraz saçma geliyor dijital olarak bir sürü eğitimci hocalar bulunmakta insan kendi zamanını kullanmasını bilirse evde bile üniversite sınavına hazırlanabilir. Ama dershaneler kapatılmaz hiç bir zaman ismi değişir ticaret devam eder.

Katılıyorum, Benim Hocam kanalı birçok dershaneden daha nitelikli eğitim veriyor mesela.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı