Dershaneye gitmeli miyim?

YouTube üzerinden sana hitap eden hocaları keşfederek ilerleyebilirsin. Ekstradan konu anlatım ve denemeleri ise sipariş vererek halletmeni tavsiye ederim. Dershaneler dünyanın parası oldu. :(

Arkadaşlarımdan edindiğim bilgiye göre konuşacağım hiçbir şey anlamıyoruz diyorlar kurslara kalmıyorlar dershane var deyip ama dershanede bir şey öğrenmıyorlar hocalarımızıda bunu söylüyorlar.

Bende bu konu hakkında kararsızım 8.sınıfa gidiyorum programım var ama sınav haftam dolayı bayağı kaydı yarıyıl tatilinde düzeltmeye çalışacağım yakın zamanda girdiğim deneme netlerim şu şekilde.

Türkçe: 18D 2y.
Din: 8D 2y.
İnkılap: 6D 2y 2b.
İngilizce: 8D 2y.
Matematik: 8D 1y (aslında 11 soru yapmıştım kodlayamadım)
Fen iğrenç rezalet bir net.

Diğer denemem.
Türkçe: 14 D 4 y
İnkılap 7D 3y.
İngilizce 7D 3y.
Matematik: 7D 3y.
Fen: Gene iğrenç bir sonuç (son denemem iğrenç bunu düzelteceğim) ve yeni yeni matematikten yeni nesil çözebilmeye başladım ingilizcemde kötü değildi bu kadar yanlış yapmamın sebebini bilmiyorum stres olabilir.

İstediğim lise yüksek puan değil uçak bakım teknisyeni olacağım için meslek lisesine gideceğim ama bildiğimiz torbacıların olduğu meslek lisesi değil şehirdeki en iyi meslek lisesi ve nitelikli sayılabilecek bir lise.

Bende bu konu hakkında kararsızım 8.sınıfa gidiyorum programım var ama sınav haftam dolayı bayağı kaydı yarıyıl tatilinde düzeltmeye çalışacağım yakın zamanda girdiğim deneme netlerim şu şekilde.

Türkçe: 18D 2y.
İnkılap: 6D 2y 2b.
İngilizce: 8D 2y.
Matematik: 8D 1y (aslında 11 soru yapmıştım kodlayamadım)
Fen iğrenç rezalet bir net.

Diğer denemem.
Türkçe: 14 D 4 y
İnkılap 7D 3y.
İngilizce 7D 3y.
Matematik: 7D 3y.
Fen: Gene iğrenç bir sonuç (son denemem iğrenç bunu düzelteceğim) ve yeni yeni matematikten yeni nesil çözebilmeye başladım ingilizcemde kötü değildi bu kadar yanlış yapmamın sebebini bilmiyorum stres olabilir.

Hangi yayından oldunuz deneme.

Ben tembel biriyim, çok tembel birisiyim. Belki konu sahibi de tembeldir.

Aslında normalde çalışkanım bu dönem teşekkür belgesi aldım (toplam 2 teşekkürüm var gerisi takdir belgesi) bu yıl biraz salmış olabilirim (tabii bunda uzaktan eğitiminde etkisi var) ama bu son 1ayda tekrardan önem vermeye başladım Tonguç Akademi 15 tatilde 1. dönem tekrarı yapacakmış o kampın videolarını izleyeceğim matematikte eksiklerimi kapatacağım.

İnternette ders için çok kaynak var testlerin bile PDF olanı var gereksiz bence gitmeniz, ben sadece kursa dil kursu için giderim o da internette çok yanlış kelimeler ve eğitimler olduğu için.

Geri
Yukarı