Dershaneye yazıldım

yunuskanzi99

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, hiç uzatmadan konuya girmek istiyorum. Ben 7.sınıf öğrencisiydim, yaz tatilinden sonra 8'e geçeceğim. Neyse,
Ben dershaneye yazıldım. 7 gün sonra deneme sınavı olacak dereceler falan belirlenecek, kötü yaparsam veliye bildirim gidiyor. Sizce ne yapmalıyım fikir verir misiniz? Teşekkür ederim.

Eğer derslerde başarılı olup LGS puanıyla falan girmek istiyorsanız çalışın denemelerinize girin zaten iyi not alırsınız. Zaten hemen bir anda artış olmaz netlerinizi yükseltmeye bakın nerelerde yanlış yaptığınıza dikkat edin 2.dönem sonlarına doğru zaten illaki ki bir artış olur diye düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba, hiç uzatmadan konuya girmek istiyorum. Ben 7.sınıf öğrencisiydim, yaz tatilinden sonra 8'e geçeceğim. Neyse,
Ben dershaneye yazıldım. 7 gün sonra deneme sınavı olacak dereceler falan belirlenecek, kötü yaparsam veliye bildirim gidiyor. Sizce ne yapmalıyım fikir verir misiniz? Teşekkür ederim.

İlk denemenizse çok takma muhtemelen sınıfları belirlemek için yapılacak deneme bu. Çok zor olmaz diye düşünüyorum. Sen yine de tekrarını yap bir gözden geçir bence.

Geri
Yukarı