Dersleri ciddiye alamama

Liseye geçerken TYT'den daha zor bir sınav koyarlarsa böyle oluyor işte.
Aynen öyle gerçekten LGS benim psikolojimi ve gelişimimi çok olumsuz etkiledi. Başlarda ders çalışma sistemini kaldıramadım bile. Çünkü 7.sınfıta daha bir şeylerin farkında değildim tek derdim eve gelip acaba Fortnite'da savaş biletini acaba fulleyebilir miyim idi. Derslere her gün çalışırdım ama sadece 1-2 saat. Gayet yeterli oluyordu ortalamam 99.75 idi. Sonrası yani 8.sınıf ise travma zaten..
Aynı durumdayım, 8. Sınıfta 100'den fazla kitap bitirdim. Günde bir kitap bitirdiğim hatta 2.ye başladığım günler oldu. Yüzdeliğim 0.15'di şimdi ise Matematikten 34, Biyolojiden 46, Fizikten 52 alıyorum. Çalışsam yaparım ama çalışasım gelmiyor.
+1 ama bırak hocam ya valla bu sistemden hiç bir şey olmaz derslerden o kadar nefret ediyorum ki ben mühendis olmak istiyorum sadece canlılar alemini falan görmek zorunda değilim.

Knk ben de 10.sınıfım aynı şekilde ben de 8.sınıfta senin gibi aşırı ciddiye aldım dersleri fen lisesi tutturdum. Fakat 9.sınıfta öyle bir saldım ki dersleri düzeltemiyorum. 8.sınıfta ortalamam 99.90'dı şimdi ise matematikten 26, kimyadan 25, fizikten 41 aldım yani bilmiyorum :/
Aklımda tek soru fizikten 41 alıp matematikten nasıl 26 aldın

Yeni konular

Geri
Yukarı