Dersleri ciddiye alamama

10. sınıfım. Dersleri en son 8. sınıfta ciddiye (ama bayağı ciddi) almıştım. Şimdi hiç ders çalışasım yok, oturduğumda odaklanamıyorum. Ara tatildeyim, eksiklerimi tamamlamam gerekirken boş boş şarkı dinleyip internette dolaşıyorum, düşünceliyim 🤷‍♂️

Ben sınav haftasına kadar derslerden hiçbir şey anlamamıştım, çalışmamıştım da. Sınav haftası kendimi zorladım çalıştım şu an ortalamam 85. şu an yine çalışma isteği yok bende de.

Ben sınav haftasına kadar derslerden hiçbir şey anlamamıştım, çalışmamıştım da. Sınav haftası kendimi zorladım çalıştım şu an ortalamam 85. şu an yine çalışma isteği yok bende de.
Ben de aynı durumdayım. Şuan fitness ve basketbol ile uğraştığım için ders çalışasım gelmiyor. Ödevler birikti son gün hallederiz 😀.

Aynı durumdayım, 8. Sınıfta 100'den fazla kitap bitirdim. Günde bir kitap bitirdiğim hatta 2.ye başladığım günler oldu. Yüzdeliğim 0.15'di şimdi ise Matematikten 34, Biyolojiden 46, Fizikten 52 alıyorum. Çalışsam yaparım ama çalışasım gelmiyor.

10. sınıfım. Dersleri en son 8. sınıfta ciddiye (ama bayağı ciddi) almıştım. Şimdi hiç ders çalışasım yok, oturduğumda odaklanamıyorum. Ara tatildeyim, eksiklerimi tamamlamam gerekirken boş boş şarkı dinleyip internette dolaşıyorum, düşünceliyim 🤷‍♂️
11'de topla kendini yoksa geç olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı