Derste Konuştuğum İçin Disipline Verildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sametsencer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba geçen hafta matematik dersinde konuştuğum gerekçesiyle hoca dilekçe yazmış ve disipline vermiş. Bugün müdür yardımcısı odasına çağırdı ve savunma ile ifade yazdırdı ve ailemi aradı. Bir ceza alırmıyim sicilime işlenir mi çok korkuyorum. Bir yardım edin cezadan nasıl kurtulabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoca ile konuşup durumu düzeltmeye çalış. Derste konuştuğun için disipline verilmez çoğu okulda ama demek hoca sinirlenmiş. Ailen ile birlikte hoca ile konuş. Belki düzeltirsin durumu.

Sınıfta herkes konuşuyordu ben en önde oturduğum için göze batıyorum ondan sonra yerimi değiştirdi. Ondan sonrada bidaha konuşmadım yarın konuşup özür diliycem başka neler yapabilirim ? Kınama cezası varmış onu alır mıyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kınama ve uzaklaştırma gibi cezalar var. Ancak uzaklaştırma vermezler zaten. Ne ceza verirler tam olarak bir şey diyemiyorum. Geçmiş olsun takma kafana olur bunun gibi şeyler ama tekrar etme .

Hiçbir şey olmaz. Egosunu tatmin ediyor hocalar böyle. Millet neler yapıyor, konuştun diye ceza falan almazsın.

Derste konuştuğun için ceza almazsın. Gözünü korkutmak için yapıyorlar. Sigara, şiddetli kavga, hocalara küfür veya derste anormal derecede huzur bozacak hareketler yapmadığın sürece, uzaklaştırma falan almazsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı