Derste telefonla uğraşırken yakalanmanın cezası nedir?

falithxn

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ben 10. Sınıfa giden bir lise öğrencisiyim. Daha önce 1 kere telefonu yakalatmıştım, bugün yeniden talihsiz bir olay oldu. Derste önemli bir mesaj yazarken hocaya yakalandım ve telefonumu alıp dilekçe yazdı. Herhangi bir şekilde kimsenin fotoğrafını, videosunu, ses kaydını almadım. Bunun cezası nedir? Kınama alır mıyım? Şimdi ne olacak? Bu konuyla ilgili deneyimi veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

En fazla kınama alırsınız bence.
1682447818009.png

Kamera falan açmadığın için en fazla uzaklaştırma alırsın ama bence uzaklaştırmada vermezler bir uyarı ile geçiştirirler tekrarı olursa bu olayın dilekçeyi işleme koyarlar ve disiplin yolu gözükür.

Evet arkadaşlar ben 10. sınıfa giden bir lise öğrencisiyim. Daha önce 1 kere telefonu yakalatmıştım, bugün yeniden talihsiz bir olay oldu. Derste önemli bir mesaj yazarken hocaya yakalandım ve telefonumu alıp dilekçe yazdı. Herhangi bir şekilde kimsenin fotoğrafını, videosunu, ses kaydını almadım. Bunun cezası nedir? Kınama alır mıyım? Şimdi ne olacak? Bu konuyla ilgili deneyimi veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Hiçbir şey olmaz velin gelir telefonu alır müdür yardımcısından sonra bir daha olmasın vs derler geçiştirirler tekrarı olursa uyarı veya kınama alabilirsin belki onları da sene sonunda siliyorlar çok takma kafana.

Evet arkadaşlar ben 10. Sınıfa giden bir lise öğrencisiyim. Daha önce 1 kere telefonu yakalatmıştım, bugün yeniden talihsiz bir olay oldu. Derste önemli bir mesaj yazarken hocaya yakalandım ve telefonumu alıp dilekçe yazdı. Herhangi bir şekilde kimsenin fotoğrafını, videosunu, ses kaydını almadım. Bunun cezası nedir? Kınama alır mıyım? Şimdi ne olacak? Bu konuyla ilgili deneyimi veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
En fazla telefonunu alır ya çıkışta verir yada velin gelip telefonu alır.

En fazla telefonunu alır ya çıkışta verir yada velin gelip telefonu alır.
Yok telefonu aldım zaten. Ama dilekçe yazdı hoca. Neyse bakıcaz artık biseyler.

Hiçbir şey olmaz velin gelir telefonu alır müdür yardımcısından sonra bir daha olmasın vs derler geçiştirirler tekrarı olursa uyarı veya kınama alabilirsin belki onları da sene sonunda siliyorlar çok takma

Geri
Yukarı