Çözüldü Deşarj oluyor ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

therdi

Picopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Pc donanım
Çubugun kısmından oldugumdan sonrası oyundan çıktım, şarj otomatik fişten kendini çekti ve deşarj oluyor denilyor. Bu ne demek oluyor? Ultra ayarlarda oyun oynarken çıktım fiş kendini otomatik çıkarınca?

1665067824646.png

1665067885759.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Batarya kullaniliyor, pilin sarji azaliyor anlaminda.

Pilden yiyor elektrik, pilin şarjı bitiyor demek.

Oyun oynarken yüksek ayarlarda pilden yemege başladı bende çıktım oyundan ve pil eskisine göre daha hızlı düşmeye başladı fişten çıkarıp tekrar takmam gerekiyor mu malum şarj olması için yoksa otomatik yüzde 20'lerde yüzde 3'lerde kendini şarj etmeye başlayacak mı?

Oyun oynarken yüksek ayarlarda pilden yemege başladı bende çıktım oyundan ve pil eskisine göre daha hızlı düşmeye başladı fişten çıkarıp tekrar takmam gerekiyor mu malum şarj olması için yoksa otomatik yüzde 20'lerde yüzde 3'lerde kendini şarj etmeye başlayacak mı?
Bilgim yok o konuda. Laptop'un yazilimiyla ilgili.
Bilgisayar batarya kullanirken yuk altina girerse tabii ki batarya daha hizli duser.
Sarj aletini sokup geri takmayi deneyebilirsiniz zarar vermez.

Bilgim yok o konuda. Laptopun yazilimiyla ilgili.
Bilgisayar batarya kullanirken yuk altina girerse tabii ki batarya daha hizli duser.
Şarj aletini sokup geri takmayi deneyebilirsiniz zarar vermez.

Şarjdan kendini çıkarması ne olabilir ki adaptör çok sıcaktı ondan mı acaba yüksek Volt'lu adaptör alsam daha iyi olmaz mı belki oyun oynarken şarjdan çıkarmaz kendini?

Şarjdan kendini çıkarması ne olabilir ki adaptör çok sıcaktı ondan mı acaba yüksek Volt'lu adaptör alsam daha iyi olmaz mı belki oyun oynarken şarjdan çıkarmaz kendini?
Bilgisayar veya adaptor cok isinmissa guvenlik icin enerjiyi kesmis olabilir.
Adaptor orjinal mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı