Desire 820 Alınır mı ?

Games1453

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Malum karne geldi telefon peşinde koşturmaya başladık.
Kredi kartı olmadığı için Türkcell'den faturaya ek şekilde almayı düşündüğüm telefonlar vardı fakat fiyatları beni aşıyor, maddi durumumuz çok üst seviye amiral bir cihaz almaya yetmez. Bende 1500 Tl'ye bunu gördüm türkcell'de , genelde beğenilmiş fakat sizlere de sorayım dedim;
Kullanan arkadaş var ise yorumlarını belirtirse sevinirim ve hala bu zamanda alınır mı bu cihaz bunun hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Ben desire 820 kullanıyorum. Normal günlük performansı mükemmel. İnternette gezinmek için çok iyi bir telefon. Tabiri caizse telefon internette dolaşırken uçuyor. Oyun konusunda piyasadaki bütün oyunları oynanabilir derecede oynatıyor. Real Racing 3 ve Modern Combat 5'de sadece bazı yerlerde hafif fps düşmeleri yaşanıyor ama oyununuza etki etmiyor. Telefonun malzeme kalitesi güzel. Ben bayaz-mavi rengini kullanıyorum ve telefonun arka kısmında kullanılan malzeme ele hoşluk hissi veriyor. Fakat kaymaya neden olabiliyor. Telefonun geçişlerinde falan hiçbir kasma yok. ben 1 aydır telefonu kullanıyorum ve hiç donma kasma görmedim. Kamera konusunda ön kamera gayet güzel hatta mükemmel diyebilirim. Arka kamera gün ışığında güzel performans vermesine karşın gece fotoğraf çekimlerinde ve yetersiz ışıkta vasat bir performans sergiliyor. Güncelleme konusunda ise android 5.0 gelmeyecek ama Eylül'de Android 5.1 gelecek. Telefon 64 bit olduğundan şu anki android sürümünde(4.4.4) tam performans sergilemiyor. Android 5.1 ile performans artışı yaşanacaktır ve telefon oyunlarda daha güzel performans ve internet hızında da artıs olacaktır. Telefonun pili bir günü çıkartıyor. Ben fazla oyun oynamıyorum ve sadece internette dolaşıyorum sabahtan akşama kadar kullandığımda hala yüzde 40-50 şarjım kalıyor. Genel olarak güzel bir cihaz. Sizi yarı yolda bırakmaz. Note 3 ve LG G2 eski cihazlar. LG G2'nin arayüzü HTC Desire 820 kadar akıcı değil. Ayrıca LG G2'de biraz daha iyi işlemci var ama ekranı full hd, HTC Desire 820'de ise ekran hd olduğu için LG G2 ile performansları eşit. Ayrıca LG G2'de hafıza genişletilemiyor. HTC Desire 820'de 128GB'a kadar genişletebilirsiniz. Note 3 ise malzeme kalitesi iyi olmadığından ben Note 3'ü tercih etmedim. Bence fiyatını hak eden bir telefon. Ayrıca tasarımı LG G2'den de Note 3'den de daha hoş. Ayrıca full hd ile hd arasında telefon ekranında fark edemezsiniz. Ben önceden full hd bir telefon kullanıyordum şimdi de hd kullanıyorum ve arada fark hissetmedim. Eğer öyle mobil oyuncu değilseniz mobil oyunları sadece zaman geçirmek için oynayacaksanız ama internette çok zaman geçirip, telefonun arayüzünde hiç kasma istemiyorsanız HTC Desire 820 tam size göre bir telefon.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı