Destek Bilişim Servis Süreci Nasıl?

Dean

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sadece 2 gün kullandığım AMD Ryzen 2600x'in soğutucu fanındaki problemden dolayı servise gönderdim kendilerine. Nette çok olumsuz yorum okuyunca biraz canım sıkılmadı değil.

Daha önce bu firmaya ürününü gönderen hiç oldu mu?
Süreç kaç gün sürdü?
Hiç sıkıntı yaşadınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İzmir'deki servisine gitmişti Samsung marka laptop'um. Hala kullanmaktayım. 1 haftada sorunu giderip göndermişlerdi. Hatta bu süreç içinde yapılan her adımı telefonla bilgilendirmişlerdi. İzmir'deki servis için söyleyecek olursam çok iyiler ve ilgililer. Fakat İstanbul servisi için çok fazla şikayet gördüm.

İzmir'deki servisine gitmişti Samsung marka laptop'um. Hala kullanmaktayım. 1 haftada sorunu giderip göndermişlerdi. Hatta bu süreç içinde yapılan her adımı telefonla bilgilendirmişlerdi. İzmir'deki servis için söyleyecek olursam çok iyiler ve ilgililer. Fakat İstanbul servisi için çok fazla şikayet gördüm.
inşallah sorun yaşamam , şuan bilgi geçmişler "Değişim/İade yapılacak." diye.

inşallah sorun yaşamam , şuan bilgi geçmişler "Değişim/İade yapılacak." diye.
Değişim/İade kararı çıkrıysa servisten yana sorununuz yok. Bundan sonrası aldığınız yer ile alakalı bir durum. Bugün konusunu görmüştüm Vatandan almış değişim kısmında sorun yaşamıştı. Umarım sorunsuzca istediğiniz gibi çözümlenir.

Değişim/İade kararı çıkrıysa servisten yana sorununuz yok. Bundan sonrası aldığınız yer ile alakalı bir durum. Bugün konusunu görmüştüm Vatandan almış değişim kısmında sorun yaşamıştı. Umarım sorunsuzca istediğiniz gibi çözümlenir.
o konuyu gördüm ama o biraz sıkıntılı. Çok eskiden aldığı ürünle ilgili problem yaşamış. Benim işlemci yeni bişey stokda var zaten. Bakalım nolacak

Yeniyse ve stokta varsa eğer değişim isterseniz yeni bitanesini gönderirler. Para iadesi isterseniz ödediğiniz fiyatı alırsınız. Bundan sonrası aldığınız yer ile alakalı. Bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

2 gündür aynı bilgi '' iade veya değişim yapılacak '' yazıyor. Arıyorum M.h yi bişey demiyorlar. Ne kadar daha bekleyecem fikri olan var mı ?

Destek bilişim müşteri hizmetleri yerine aldığınız yer ile irtibata geçin. Bu kısımdan sonrasında top onlarda. Eğer onlara henüz bu bilgi iletilmemişse bu yüzden bekletiliyor olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı