Desteklenmeyen işlemciye Rufus ile format atmak

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, ben şu an Windows 11 ISO dosyasını indiriyorum, Regedit'den desteklenmeyen işlemciler için oluşturulan "AllowUpgradesWithUnsupportedTMPOrCPU" kodunu yazdım. Bu şekilde Rufus ile sıfırdan temiz kurulum yapabilir miyim hata almadan?

Anladım. Standart Windows 11 ınstallation (TPM 2.0 + Secure Boot) böyle bir seçenek daha var. Bunu seçsem kurabilir miyim yine de?

Senin PC TPM 2.0 ve Secure Boot desteklemiyorsa standart Windows 11 installation ile kuramazsın. TPM 2.0 ve Secure Boot desteklerse gene kuramazsın diye biliyorum işlemci ve RAM de desteklemesi lazım.

Senin PC TPM 2.0 ve Secure Boot desteklemiyorsa standart Windows 11 installation ile kuramazsın. TPM 2.0 ve Secure Boot desteklerse gene kuramazsın diye biliyorum işlemci ve RAM de desteklemesi lazım.
Sadece TPM destekliyor. O zaman ben No TPM yazan seçeneği seçeyim. Sorun olmaz dimi? Yani bir farkı var mıdır diğeriyle?

Sadece TPM destekliyor. O zaman ben no TPM yazan seçeneği seçeyim. Sorun olmaz değil mi? Yani bir farkı var mıdır diğeriyle?

Sen hepsini seç, ne zararı olacak sana? Hepsini seç gitsin. Rufus yenilenmiş olabilir, ekran görüntüsü atarsan daha iyi olur.

Geri
Yukarı