Rehber Desteklenmeyen PC'ye Windows 11 kurma

Ben legacy sistemime kurdum ve sonuç:

Ekran Görüntüsü (16).png

@furkankadirguzeloglu hocam sizin ISO'nuzdan kurdum acaba bu Windows'a Update geliyor mu?

Ben legacy sistemime kurdum ve sonuç:

Eki Görüntüle 1089708

@furkankadirguzeloglu hocam sizin ISO'nuzdan kurdum acaba bu Windows'a Update geliyor mu?
Gelecektir elbet. İmajlarla alakalı bir durum değil güncelleme gelip gelmemesi. Sorununuz varsa Microsoft'a bildirin bana değil ben sadece kurulum esnasında alınan hatalarla ilgileniyorum.
@efeyamancs bir suçlama yapmadan önce araştır. Şu anda Windows 11 tabanında Windows 10 var ve bu garip bir durum değil. İlk çıkan Windows 10 betalarındada Windows 8.1 tabanı vardır. Zamanla Windows 11 tamamen farklı işletim sistemi olacak. Şu anda tam sürüm çıkmayana kadar böyle saçma durumlar olacak. Hazırladığım imajlar resmi olarak paylaşılan imajlardır. İmajlarımı kullanmayan Windows Update ile güncelleyen birinede yine Windows 10 temel güncelleştirmeleri geliyor. Yani Windows 10 üzerine tema atılma olayı yok paylaştığım gerçek bir Windows 11. Kanıt olarak da eklediğim videoyu bakabilirsin benimle alakasız yabancı birinin videosunda güncellemeleri denetliyor ve Windows 10 güncellemesi alıyor.

1624998723071.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gelecektir elbet. İmajlarla alakalı bir durum değil güncelleme gelip gelmemesi. Sorununuz varsa Microsoft'a bildirin bana değil ben sadece kurulum esnasında alınan hatalarla ilgileniyorum.
@efeyamancs bir suçlama yapmadan önce araştır. Şu anda Windows 11 tabanında Windows 10 var ve bu garip bir durum değil. İlk çıkan Windows 10 betalarındada Windows 8.1 tabanı vardır. Zamanla Windows 11 tamamen farklı işletim sistemi olacak. Şu anda tam sürüm çıkmayana kadar böyle saçma durumlar olacak. Hazırladığım imajlar resmi olarak paylaşılan imajlardır. İmajlarımı kullanmayan Windows Update ile güncelleyen birinede yine Windows 10 temel güncelleştirmeleri geliyor. Yani Windows 10 üzerine tema atılma olayı yok paylaştığım gerçek bir Windows 11. kanıt olarak da eklediğim videoyu bakabilirsin benimle alakasız yabancı birinin videosunda güncellemeleri denetliyor ve Windows 10 güncellemesi alıyor.

Eki Görüntüle 1090003
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bana yine Windows Defender Update'i geldi imajınız sıkıntısız çalışıyor ellerinize sağlık tekrar.
Bunun 32 Bit versiyonu var mı?

Yok hocam Windows 11 de 32 yok.

Geri
Yukarı