Desteklenmeyen sisteme Windows 11 kurma

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DESTEKLENMEYEN SİSTEME WINDOWS 11 KURMA KOLAY YÖNTEM BIOSLA UĞRAŞMADAN

Videoda gördüğünüz DLL'yi not defteriyle açıyorsunuz ve içinde TPM ve UEFI geçen cümleleri siliyorsunuz. Not DLL'yi kaydetmek için ISO dosyasını RAR'dan çıkartmanız gerekmetedir videonun başında göstermemiş millette DLL'yi kaydedemiyorum yazmış. ISO dosyasını RAR'dan çıkardıktan sonra DLL üzerinde yaptığınız değişiklikler kaydolacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

DESTEKLENMEYEN SİSTEME WINDOWS 11 KURMA KOLAY YÖNTEM BIOSLA UĞRAŞMADAN

Videoda gördüğünüz DLL'yi not defteriyle açıyorsunuz ve içinde TPM ve UEFI geçen cümleleri siliyorsunuz. Not DLL'yi kaydetmek için ISO dosyasını RAR'dan çıkartmanız gerekmetedir videonun başında göstermemiş millette DLL'yi kaydedemiyorum yazmış. ISO dosyasını RAR'dan çıkardıktan sonra DLL üzerinde yaptığınız değişiklikler kaydolacaktır.

Bunla olmuyor hala hata veriyor benim attığım kesin yöntem. Bıosla uğraşmadan hata uyarısını bypass edip geçiyorsun.

Zor olan kısım nedir?
Not defterinden silmek çok daha kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı