Destiny 2 başlamama sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

kingotto

Centipat
Herkese merhabalar,

Açıkçası PS4 üzerinden oynayıp çok da sevdiğim bir oyundu ve PC'de de oynamak istediğim için dün Steam üzerinden heyecan içerisinde indirdim fakat oyna tuşuna bastıktan sonra maalesef birkaç saniye başlayacakmış gibi yaptıktan sonra hiçbir şey olmuyor ve tekrar "oyna" tuşu çıkıyor. İnternette de bayağı bir gezip araştırmalar yaptım fakat ya ben doğru kaynaklara ulaşmayı başaramadım ya da gerçekten bu konuyla ilgili ciddi bir bilgi eksikliği var çünkü benim gibi bu sorunu yaşayan ve çözüm bulamamış çok fazla insan var. Bu sorunu yaşamış ve çözümünü bulmuş birisi varsa veya benim aksime bu konularda bilgisi yüksek olup da yardım etmek isteyen olur ise çok çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sağlıkla kalın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor oluşuyor mu?

Merhaba, evet video anlatımınızı izleyerek bir rapor oluşturabildim.

Raporda problem görmedim, DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı denedin mi?

Biraz internete baktım çok detaylı bir çözüm bulamadım, rapor içinde de bir bilgi göremedim.

2004 sürümüne geçip tekrar test eder misin?

Dost ben bir şey buldum. NVIDIA ise entegre grafik kullanımından otomatiğe geç, sonra oyun içinden Windows olarak ayarla. Sonrası open.

Geri
Yukarı