Oyun Etail: The Last of Us Deluxe Edition 525TL

Standart sürümde de DLC var.

PC versiyonunda yok hocam. Hem Epic hem de Steam'de Deluxe versiyonunda mevcut.

10 yıllık oyuna göre çok pahalı.

Oynayamayanlar için yenilenmiş bir oyun ve sonuna kadar hak eden bir oyun sırf 2. oyununu oynamak için arkadaşımda PS4 prosunu almıştım 1 haftalığına.

PC versiyonunda yok hocam. Hem Epic hem de Steam'de Deluxe versiyonunda mevcut.

Oynayamayanlar için yenilenmiş bir oyun ve sonuna kadar hak eden bir oyun sırf 2. oyununu oynamak için arkadaşımda PS4 prosunu almıştım 1 haftalığına.

EA ile falan karıştırdınız sanırım Sony'i. Standart sürümde DLC var.

Varda Steam'de yazmıyor hocam onu tartışıyoruz adam resim atmış yukarıda bakın :D
Standart sürümde DLC otomatik geliyor. Deluxe edition açıklamasında ekstra geliyormuş gibi yazmasının sebebi zaten normalde de geliyor olması. Diğer tüm oyunlarda geçerli bu. Standart ile geliyor olsada Deluxe edition açıklamasına bunu ekstra yazmak zorundalar.

Standart sürümde DLC otomatik geliyor. Deluxe edition açıklamasında ekstra geliyormuş gibi yazmasının sebebi zaten normalde de geliyor olması. Diğer tüm oyunlarda geçerli bu. Standart ile geliyor olsada Deluxe edition açıklamasına bunu ekstra yazmak zorundalar.
Ayrıca Steam'da Deluxe Edition açıklamasına ana oyunun da geldiğini yazmışlar. Ne yani Deluxe ile ana oyun geliyor standart ile gelmiyor mu? Standart alanlar avucunu mu yalıyor? Yanlış anlaşılmaya müsait ama Standart sürümde de DLC var.

Son düzenleme:

Standart sürümde DLC otomatik geliyor. Deluxe Edition açıklamasında ekstra geliyormuş gibi yazmasının sebebi zaten normalde de geliyor olması. Diğer tüm oyunlarda geçerli bu. Standart ile geliyor olsa da Deluxe Edition açıklamasına bunu ekstra yazmak zorundalar.

Ayrıca Steam'da Deluxe Edition açıklamasına ana oyunun da geldiğini yazmışlar. Ne yani Deluxe ile ana oyun geliyor standart ile gelmiyor mu? Standart alanlar avucunu mu yalıyor? Yanlış anlaşılmaya müsait ama standart sürümde de DLC var.

Ben direkt normal sürüm alıyorum o zaman.

10 yıllık oyuna göre çok pahalı.

Remake oyun hocam TR dublaj var ayrıca remastred oyunlara 300-400 TL istiyorlar bu oyunun normalde etmesi gerekken fiyat 800-900 TL bana sorarsan bevaya bile veriyorlar.

Steam'da Deluxe Edition açıklamasına ana oyunun da geldiğini yazmışlar. Ne yani Deluxe ile ana oyun geliyor standart ile gelmiyor mu?
Deluxe dediğiniz şey üstüne ek şeyler var demek yani standartta ne geliyorsa deluxe o da geliyor demek. Premium paket çıkarsa onda da temel üstüne deluxe içerdiği şeyler olur.

@tolga1034 eğer oyunun Steam sayfasına girip oyun hakkında kısmını genişletirsen şu yazıyı görürsün:
The Last of Us'ın tek oyunculu hikâyesinin tamamını ve Ellie ile en iyi arkadaşı Riley'nin hayatlarını sonsuza dek değiştiren olayların derinine inen meşhur ana hikâye öncesi bölümü Left Behind'ı içerir.

Yani laftan anlamıyorsun ama belki bu sefer anlarsın diye şansımı deneyeceğim.

Oyunun standart sürümünde de bu DLC var.

Ben direkt normal sürüm alıyorum o zaman.
Standart al geç. Deluxe edition gibi boş bir pakete ekstra para verme.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı