Detaybilgisayar'dan Arctic MX-4 Almayın!

Geçmiş olsun hocam. N11 ile iletişime geçerseniz belki bi ihtimal kupon iadesi yapar. En azından satıcıya olumsuz yorum bırakın eğer hâlâ süresi bitmediyse yorum hakkınızın. Benim videomu izlemişsindir, birebir orjinal yapmışlar tek falso verdikleri yer arkasında ki qr kodunun okumaması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birkaç gün önce N11 Desteğe satıcıyı şikayet etmiştim. "Gereken uyarıları yaptık, eğer bir daha böyle devam ederse daha ağır yaptırımlar uygulayacağız" demişlerdi. Çok mantıksız geldi çünkü bu satıcının tek bir uyarı ile bütün replika termal macun stoğunu çöpe atacağını zannetmiyorum. Üzerinden 6 ay geçmiş olduğu için kuponu pek mantıklı bulmadım. Sonuçta elimde somut bir delil yok. 6 ay içerisinde başka bilgisayarlarıma da uyguladım ve öylece çöpe gitti.

Yapacak bir şey yok, tek yapmamız gereken şey başkalarını uyarmak ve kendilerini bu tuzağa düşürmemek. Ben de bu yüzden böyle bir konu açma ihtiyacı hissettim. Çünkü ben bu yorumu yazana kadar kimsenin sahte mal kullandığından haberi yoktu. Cidden almış ve sonradan sahte olduğunu fark etmişlere çok üzgünüm ve satıcıya çok sinirliyim.

Ben de N11'den aldım ama aylardır hep bir şüphe vardı içimde. Bir türlü performansını beğenemedim kıvamı çamur gibi, soğutma performansı çok kötü geliyordu ve internette araştırdıktan sonra sahta ürünlerinde olduğunu farkettim benim ürün sahtemi nasıl anlarım bilmiyorum. 5600x, 360mm sıvı soğutma ile warzone'da 70 dereceleri görüyor.

Dosya Ekleri

• 20210604_155849.jpg
    20210604_155849.jpg
    481,3 KB · Görüntüleme: 43
Ben de N11'den aldım ama aylardır hep bir şüphe vardı içimde. Bir türlü performansını beğenemedim kıvamı çamur gibi, soğutma performansı çok kötü geliyordu ve internette araştırdıktan sonra sahta ürünlerinde olduğunu fark ettim benim ürün sahtemi nasıl anlarım bilmiyorum. 5600X, 360mm sıvı soğutma ile Warzone'da 70 dereceleri görüyor.

Kutunun ve şırınganın her bir tarafını çekip Arctic'e mail olarak atın, onlar size sahte olup olmadığını söylerler.

Ayrıca arkasında QR kod varsa Arctic'in sitesine yönlendirip "counterfeit", yani yan sanayi uyarısı verebiliyormuş. Ben denemedim ama bunu da denerseniz iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı