uczpre.com'dan hesap satın almayın!

İyi olmuş hocam canıma da değsin.

Akıllanmış oldunuz bir daha almazsınız.
İlginç insanlarsınız vesselam. Kimse benim gibi yazmazsa bu insanlar nereden bilecek? Ben nereden bilebilirdim? Benim yazdığım gibi bir açıklama var mı bir yerde? Başkaları da bu duruma düşmesinler diye yazı yazıyoruz, suçlu biz oluyoruz. 2 Hafta önce microsoft böyle bir şey yapmasa gayet normalmiş her şey, sen biliyor muydun bunu? Telapatik yöntemlerle mi öğrendin? Dolandırılan insan nasıl akıllanmış olabilir ya? Hiç mi dolandırıcıda hata görmüyorsunuz? Benim suçum ne o kısmı çözemiyorum?

İlginç insanlarsınız vesselam. Kimse benim gibi yazmazsa bu insanlar nereden bilecek? Ben nereden bilebilirdim? Benim yazdığım gibi bir açıklama var mı bir yerde? Başkaları da bu duruma düşmesinler diye yazı yazıyoruz, suçlu biz oluyoruz. 2 Hafta önce Microsoft böyle bir şey yapmasa gayet normalmiş her şey, sen biliyor muydun bunu? Telapatik yöntemlerle mi öğrendin? Dolandırılan insan nasıl akıllanmış olabilir ya? Hiç mi dolandırıcıda hata görmüyorsunuz? Benim suçum ne o kısmı çözemiyorum?

Foruma ucz. Pre'den veya ona benzer bir siteden hesap alınır mı diye yazsanız 10 kişiden 8 kişisi tavsiye etmez.

Açıklama yapmanıza gerek yok, forum cahil cühelayla dolu değil merak etmeyin.

Foruma ucz. Pre'den veya ona benzer bir siteden hesap alınır mı diye yazsanız 10 kişiden 8 kişisi tavsiye etmez.

uczpre veya örnek bir siteden alıp da bir süre boyunca hesapları gayet başarılı kullanan onlarca örnek var bu benim dediğim ve anlattığım olay 2 hafta önceki güncellemeyle gelişen yepyeni bir olay daha okuduğunu anlamaktan aciz olan bir insanın tanımadığı bir insana cahil demesi oldukça trajikomik bir durum. Neyse bu kadar ciddiye alıp cevapladığım yeter.

Dostum anlamıyorsun galiba, arkadaş 2 hafta önce microsoftun getirdiği kural ve uczpre'nin minecraft ilanlarında bu kuraldan bahsetmemesi hakkında yazmış. Belki şuan o siteden hesap satın alacak olan arkadaşın parasını boşa vermemesini sağladı?

2017'de Plati'den 1.5 dolara Minecraft hesabı aldım ve 2020'ye kadar sorunsuz kullandım. 2020'de geri alındı maalesef. İyi ki orijinal bir hesaba da sahibim.

Orijinal almak daha iyi tabii ki de. Hesabım geri giderse bende alırımda gideceğini sanmıyorum. Microsoft hesabıda bağlı zaten. Adam alacak olsa 4 5 yıl beklemezdi.

Orijinal almak daha iyi tabii ki de. Hesabım geri giderse bende alırımda gideceğini sanmıyorum. Microsoft hesabıda bağlı zaten. Adam alacak olsa 4 5 yıl beklemezdi.
Ben de 2017 yılında Minecraft.net üzerinden Minecraft Java Edition almıştım. 110 TL de para vermiştim. Bugün hala o hesabı kullanıyorum. Üstelik Microsoft hesabıma taşıma işlemini de yaptım.

Fakat artık Java Edition fiyatı çok uçtu. 400 TL'ye yaklaştı. O yüzden benim tavsiyem Minecraft Bedrock Edition (Windows 10/11 sürümü) ve PC Game Pass almanızdır. Bedrock Edition yanlış hatırlamıyorsam 80 TL idi. PC Game Pass ise ayda 30 TL. Yaz geldiğinde Bedrock Edition sahibi olanlara Java Edition da verilecek. Java Edition sahibi olanlara ise Bedrock Edition verilecek. O zamana kadar da PC Game Pass ile Java Edition oynayabilirsiniz. Hediyeden sonra Game Pass'i kapatarak 400 TL vermeden Java Edition sahibi olabilirsiniz.

Ben de 2017 yılında Minecraft.net üzerinden Minecraft Java Edition almıştım. 110 TL de para vermiştim. Bugün hala o hesabı kullanıyorum. Üstelik Microsoft hesabıma taşıma işlemini de yaptım.

Fakat artık Java Edition fiyatı çok uçtu. 400 TL'ye yaklaştı. O yüzden benim tavsiyem Minecraft Bedrock Edition (Windows 10/11 sürümü) ve PC Game Pass almanızdır. Bedrock Edition yanlış hatırlamıyorsam 80 TL idi. PC Game Pass ise ayda 30 TL. Yaz geldiğinde Bedrock Edition sahibi olanlara Java Edition da verilecek. Java Edition sahibi olanlara ise Bedrock Edition verilecek. O zamana kadar da PC Game Pass ile Java Edition oynayabilirsiniz. Hediyeden sonra Game Pass'i kapatarak 400 TL vermeden Java Edition sahibi olabilirsiniz.
Oha bu gerçek bilgi mi? Bırakın xbox game pass'i java edition alabileceksek ben 75₺ vermeye razıyım, 400₺ zaten çok yüksek bir fiyatta ülkenin durumuna göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı