Detaylara çok takılmak

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mesela 0'ın o tam olarak çizilmeyen kısmı, 89'u 90 yapmak veya kare çizerken o küçük boşluk ve onu tamamlama isteği. Az önce Discord'da kanalların yeri yanlışlıkla değişti ve cidden bir an çok gıcık hissettim. Bu bir hastalık mı? Yenmenin yolu var mı mesela bir şıkkı işaretlediğimde dairenin kalan kısmını hemen çizerim bu tip şeyler işte. Bundan kurtulmanın yolu var mı?

Son düzenleme:
Obsesif Kompulsif Bozukluk isminde bir hastalık var belki sende de olabilir. Günlük yaşantını, hayatını olumsuz yönde etkiliyorsa bir doktora danışman mantıklı olur. Fakat gün içerisinde nadiren yapıyorsan, kafanda çözebileceğini düşünüyorum. Düşünüyorum, bazı arkadaşlar gelip muhalefet olmadan belirtmek isterim, bu bir öneri değil düşüncedir.

Obsesif kompulsif bozukluk isminde bir hastalık var belki sende de olabilir. Günlük yaşantını, hayatını olumsuz yönde etkiliyorsa bir doktora danışman mantıklı olur. Fakat gün içerisinde nadiren yapıyorsan, kafanda çözebileceğini düşünüyorum. Düşünüyorum, bazı arkadaşlar gelip muhalefet olmadan belirtmek isterim, bu bir öneri değil düşüncedir.

Hayır rahatsız etmiyor ama gıcık oluyorum bundan. Mesela Minecraft'ta bir stack 64 blok ve 63 olduğu zaman gıcık olup bir tane daha koyuyorum. Çözmeye çalışacağım, iyi günler hocam.

Mesela 0'ın o tam olarak çizilmeyen kısmı, 89'u 90 yapmak veya kare çizerken o küçük boşluk ve onu tamamlama isteği. Az önce Discord'da kanalların yeri yanlışlıkla değişti ve cidden bir an çok gıcık hissettim. Bu bir hastalık mı? Yenmenin yolu var mı mesela bir şıkkı işaretlediğimde dairenin kalan kısmını hemen çizerim bu tip şeyler işte. Bundan kurtulmanın yolu var mı?
Masaüstünü düzenleyince ss alıp aynı uygulamaları aynı sırada kullanmaya özen gösteriyor musunuz :D

Simetri ile alakalı bir takıntınız var mı? Mesela eşyalar nizami bir şekilde değil de çarpık bir şekilde dizilse ciddi anlamda rahatsız olur musunuz?

Simetri ile alakalı bir takıntınız var mı? Mesela eşyalar nizami bir şekilde değil de çarpık bir şekilde dizilse ciddi anlamda rahatsız olur musunuz?

Hayır hocam benimki küçük detaylar mesela şıkkı yuvarlak olarak işaretlediğibizde tam işaretleyemezsiniz ya ona çok gıcık oluyorum ve hemen düzeltiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı