[Detaylı İnceleme] Huawei Matebook 14 2020 AMD

Hocam oyun testlerini ne zaman atarsınız?
Önerirken göz önünde bulundurmak isterim. Bu arada elinize sağlık. Çok profesyonel olmuş.
Hiç oyun kurmadım cihaza. :/
Eğer kurarsam paylaşırım hocam üzgünüm.

Hocam oyun testlerini ne zaman atarsınız?
Önerirken göz önünde bulundurmak isterim. Bu arada elinize sağlık. Çok profesyonel olmuş.

Notebook’lar ile oyun oynanmaz, oynanmamalı. Dolayısıyla oyunda vereceği performansa şans işi olarak bakmak gerek.

Bu laptoplar, içlerindeki donanım oyun oynatacak seviyede olsa bile, oyun için ideal değildir.

Bu arada ek bilgi olarak söyleyeyim; CPU/GPU (APU olduğu için GPU'da CPU'nun içinde olduğundan sıcaklıkları aynı.) sıcaklığı yumuşak alanda şarj dışında boştayken 30-40 derece arasında CPU %10 GPU %50 olduğunda 45-46 derecelerde ayrıca 45 derece olmadan fanları dönmüyor yani sıfır ses. Şu an öylesine yazayım dedim tam testleri yapıp net sıcaklık değerlerini konuyu düzenleyerek paylaşırım daha sonradan.

Elinize sağlık, güzel bir inceleme olmuş

Kediyi benim yerime göbeğinden öpün
Ben de gideyim kendi kedimi öpeyim

Şöyle bir rehberim var ikisini ayrı görmek istersen.

Şu laptop bir ucuzlasa alacağımda bir türlü düşmüyor fiyatı.
Hocam bütçenizi bilmiyorum ancak öğrenci indirimi ile Macbook Air M1 çok güçlü ve güzel bir cihaz. 9000TL'ye alabilirseniz çok daha uzun ömürlü olacaktır.

Aradaki fiyat farkına değer mi sence? Matebook 14 ile.
Kesinlikle fazlasıyla değer. Macbook M1 gerçek bir mühendislik harikası.

Bu video içinde hem gelecek M1X veya M2 artık adı ne olursa yeni Macbook'lar hem M1 hakkında konuşuyor.

Eğer 64 GPU çekirdekli M1X çıkarsa RTX 3090'ı bile tokatlayacak bir Ultrabook göreceğiz demektir. Apple bu işi yapıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…