Huawei Matebook D 14 incelemesi

Ürünü 2 gün önce kendi sitesinden 200 TL indirim kodu ile beraber satın aldım. Yanında kablosuz kulaklık ve akıllı bileklik hediye ettiler. İlk izlenimlerini sizlerle paylaşacağım ve fotoğraflar ekleyeceğim. İstediğiniz bir test var ise yorumlara yazabilirsiniz. Kasa kalitesini beğendim sağlam bir kasası var, tuş takımını gerçekten beğendim. Parmak izi okuyucusu büyük bir artı bu fiyattaki bilgisayar için. Ekran Full HD IPS kaliteli bir ekran. Ses kalitesi eski kullandığım Monster Abra v15.2'den daha iyi. Touchpad'i gayet büyük ve rahat. SSD hızını aşağıya fotoğraf olarak ekliyorum. Açılış hızı gerçekten hızlı.

Ben de Huawei Matebook D14 almayı düşünüyorum. Spss tarzı istatistik programlarını kaldırır mı sizce? Öyle bir program ki bilgisayar çöktürüyor resmen. Uzun süreçte bir sorun yaşar mıyım bilmiyorum.

Ben de Huawei Matebook D14 almayı düşünüyorum. Spss tarzı istatistik programlarını kaldırır mı sizce? Öyle bir program ki bilgisayar çöktürüyor resmen. Uzun süreçte bir sorun yaşar mıyım bilmiyorum.

Hiç kullanmadığım için bir yorum yapamam fakat programın minimum sistem gereksinimlerini kontrol ederek karşılaştırabilirsin diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı