Çözüldü Detroit Become Human açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Wraith Fox

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
『 AMD Ryzen 5 5600 』『 ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II 』『 XPG 32GB Spectrix 3600Mhz CL18 』『 MSİ GTX 1660Tİ Gaming X 』『 Kingston Kc2500 250GB M2 SSD 』『 James Donkey 500GB SSD 』『 WD 1TB HDD 』
Meslek
Sivil Havacılık
Öncelikle selamlar.
Yaklaşık 1 hafta önce Epic Games üzerinden Detroit satın aldım. İndirince oyuna sorunsuz girdim biraz ilerledim ve bir kısımda oyun çöküyordu, ilerleyemiyordum. Bunun üzerine biraz araştırma yaptım ve NVIDIA sürücümü değiştirdim eski bir sürücüde çalıştığı söylendi. Ona geçtim ve hata düzeldi. Sorunsuz bir şekilde oyunu bitirdim.

İndirdiğim sürücü sürümü: 446.14

Ardından oyunu bitirdikten sonra aradan 1-2 gün geçti ve tekrar başlayıp farklı bir sonla bitirmek istedim. Fakat bu sefer oyuna hiçbir şekilde giremiyorum. Giriş ekranında yükleme ekranında. Oyun yanıt vermiyor ve kapanıyor. Lobiye bile giremiyorum.

(Sistemim gayet iyi oyunu Ultra ayarlarda oynuyordum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle selamlar.
Yaklaşık 1 hafta önce Epic Games üzerinden Detroit satın aldım. İndirince oyuna sorunsuz girdim biraz ilerledim ve bir kısımda oyun çöküyordu, ilerleyemiyordum. Bunun üzerine biraz araştırma yaptım ve NVIDIA sürücümü değiştirdim eski bir sürücüde çalıştığı söylendi. Ona geçtim ve hata düzeldi. Sorunsuz bir şekilde oyunu bitirdim.

İndirdiğim sürücü sürümü: 446.14.

Ardından oyunu bitirdikten sonra aradan 1-2 gün geçti ve tekrar başlayıp farklı bir sonla bitirmek istedim. Fakat bu sefer oyuna hiçbir şekilde giremiyorum. Giriş ekranında yükleme ekranında. Oyun yanıt vermiyor ve kapanıyor. Lobiye bile giremiyorum.

Evet bana da öyle olmuştu ilk açtığımda, yeni güncelleme sorunlu sanırım. Oyunu Epic Games lancuher yerine dosya konumundan yönetici olarak açman ve hiçbirşeye tıklamadan ana menüye gelene kadar beklemen gerekiyor.
Rapor düşüyor mu?

Düşmüyorsa siz oluşturun:

Öncelikle selamlar.

İndirdiğim sürücü sürümü: 446.14.

Evet bana da öyle olmuştu ilk açtığımda, yeni güncelleme sorunlu sanırım. Oyunu Epic Games lancuher yerine dosya konumundan yönetici olarak açman ve hiçbirşeye tıklamadan ana menüye gelene kadar beklemen gerekiyor.

Çözüm
Rapor düşüyor mu?

Düşmüyorsa siz oluşturun:

Olay Görüntüleyicisindeki Rapor Bu Sanırım Umarım yanlış vermiyorumdur.

Genel kısmı:

Kod:
DetroitBecomeHuman.exe programının 0.0.0.0 sürümü, Windows ile birlikte çalışmayı durdurdu ve kapatıldı. Sorun hakkında daha fazla bilgi olup olmadığını görmek için Güvenlik ve Bakım denetim masasında sorunun geçmişine göz atın.
 İşlem Kimlik No: 2d84
 Başlatma Saati: 01d6dee839206a14
 Sona Erme Saati: 3
 Uygulama Yolu: X:\Epic Games\DetroitBecomeHuman\DetroitBecomeHuman.exe
 Rapor Kimliği: 9bb2a0ac-7b10-49b8-ac96-23d5b6c8fe33

Ayrıntılar kısmı:

[TD]DetroitBecomeHuman.exe[/TD]
[TD]0.0.0.0[/TD]
[TD]2D84[/TD]
[TD]01D6dEE839206a14[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]X:\Epic Games\DetroitBecomeHuman\DetroitBecomeHuman.exe[/TD]
[TD]9bb2A0AC-7B10-49B8-AC96-23D5b6C8FE33[/TD]
[TD]Unknown[/TD]
[TD]55006E006B006E006F0077006E0000000000[/TD]

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğinizi yaptım oyun açıldı Gölge Derleme İşlemi Yapıyor Eskiden Olduğu Gibi. Umarım İlerde sorun açılmam düzgün bir şekidle açılır geri dönüş yapacam

Dediğinizi yaptım oyun açıldı gölge derleme işlemi yapıyor eskiden olduğu gibi. Umarım ileride sorun açılmam düzgün bir şekidle açılır geri dönüş yapacağım.

Bende de öyle oldu yine, gölge derleme işlemi ortalama bir SATA SSD'de 5-10 dakika sürebiliyor. Oyun açıldıktan sonra bir dahaki oturumlarınızda tekrar Epic Games'ten açabilirsiniz.

Geri
Yukarı