Detroit Become Human açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Aykut Simsek

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'teki Detroit Become Human oyunum açılmıyor. Yükleme ekranında %1'de kalıyor ama yanıt vermiyor ondan sonra. Forumlarda ekran kartı driver düşürerek açanlar olmuş fakat benim laptopumda GTX1650 Ti var, dedikleri sürümler uymuyor. Farklı bir sürüm denedim yüklenmedi vs bir türlü açamadım.

Recep Abi'nin videosundaki gibi Process Monitor ile hata raporu oluşturdum aşağıdaki linkte yardımcı olur musunuz?

O işlemi 2 kez gerçekleştirdim. Önceden siyah ekrandaydı ama şuan yüklenme ekranına geliyor %1'de kalıyor. Yani denedim ama çözemedim maalesef. Ayrıca Ryzen 5 4600H işlemcimin %100'ü kullanılmaya başlıyor. Resim ekledim tekrar bakarsanız. Başka bir çözüm yolu olabilir mi acaba?

Bu başlığa bakın, sorunuz büyük ihtimalle çözülecektir.

Resim gözükmüyor. İnternetsiz oynanabiliyorsa bağlantınızı kesip offline olarak dener misiniz?

Resim yüklenmemiş evet.
Ama ikinize de cok teşekkür ederim internet bağlantısını kesince hiçbir sıkıntı kalmadı. Her şey yolunda. Ama çok garibime gitti bu durum :)
Resim gözükmüyor. İnternetsiz oynanabiliyorsa bağlantınızı kesip offline olarak dener misiniz?

İyi akşamlar sizi tekrar rahatsız edeceğim kusura bakmayın. İlk bölümde sıkıntı yoktu ama ikinci bölümde oynarken farklı kısımlarda da olsa sürekli oyundan atıyor. Donduğu an tekrar Process Monitor çalıştırdım buraya ekliyorum. Galiba hep aynı şeyde hata vermiş. Tekrar bir bakabilir misiniz?

https://wetransfer.com/downloads/185989f58c468eed56f6e235990e4b2920201231213633/db979582325eea77ce7572ccf1926e9920201231213646/fb470d
Yok mu yardımcı olacak arkadaşlar 😕

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı