Detroit Become Human açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Umut Uras

Kilopat
Daha fazla  
Epic Games üzerinden oynamaya çalıştığım oyunu oynayamıyorum. Oyun ilk çıktığı hafta sıkıntısız oynamıştım. Şimdi açmaya çalıştığımda ise ilk başta çalışıyor diyor sonra hiçbir şey olmuyor kısacası tepki vermiyor. Görev yöneticisinde bile çıkmıyor. Sorun ne olabilir acaba? (Sistemim oyun için yeterli düzeyde).

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games üzerinden oynamaya çalıştığım oyunu oynayamıyorum. Oyun ilk çıktığı hafta sıkıntısız oynamıştım. Şimdi açmaya çalıştığımda ise ilk başta çalışıyor diyor sonra hiçbir şey olmuyor kısacası tepki vermiyor. Görev yöneticisinde bile çıkmıyor. Sorun ne olabilir acaba? (Sistemim oyun için yeterli düzeyde).

Epic Games'den oyunun dosyasına gel becom human yönetici olarak aç düzeliyor
1609241792371.png

Arkadaşlar çözüm bu yönetici olarak oyunu nereye indirdiyseniz açın bayağı uğraştım kendim buldum çözümü bulan kimse olmamış.
Arkadaşlar aynı problemi ben yaşıyorum düzeltemedim günlerdir nasıl çözebilirim?
Çözümü paylaştım

Son düzenleme:
Dostum oyunun imleci geliyor fakat beyaz ekran alıp tekrar hata alıyorum. @Kurtuluş Can Kunter

Aynısını yaşadım bende ben Epic Games'den aldım normal oyunu açamaya çalıştığım zaman imleç var beyaz ekran ve donuyor Epic Games klasörüne girip oradan become human klasorünü açıp oyunun resmi olan simegeye yönetici olarak çalıştır deyince düzeldi bayağı oyun içi yükleme yaptı bayağı PC zorlandı ve PC kasıyordu güncelleme yaparken AMD RX580 kullanıyorum AMD böyle yapınca oldu @Gadot48

Yeni konular

Geri
Yukarı