Sürprizbozan Detroit Become Human Chloe

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Protkan

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Bildiğiniz üzere Detroit Become Human'da Chloe adında menüde duran bir Android'imiz var. Ben oyunu 3 kere bitirdim. İlk bitirdiğim zaman Chloe gitmek istedi izin verdim ve daha da geri gelmedi. Ancak bir arkadaşımda Chloe'nin geri gelmesini istiyor musunuz diye soru gelmiş. Bana ne soru geldi ne de başka bir şey. İnternette biraz araştırdım normal de de o sorunun gelmesi gerekiyormuş. Ancak 3. kere bitirmeme rağmen halen gelmedi. Sorun ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buralarda bahsedildiği kadarıyla Chloe sonsuza kadar gidiyormuş. Attığım ilk linkte nasıl geri gelebileceği sorusuna "Kayıt dosyalarını silin, oyunu silin, yeniden indirin" çözümü verilmiş.

Burada da kayıt dosyalarının silinmesini çözüm olarak göstermişler. Sanırım tek yolu kayıt dosyalarınızı silmek.

Burada kayıtların nasıl silindiğiyle ilgili bir kullanıcı bilgi vermiş. Bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı