Çözüldü Detroit Become Human "VK Error Device Lost" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
12
gasagsdasgd.png

Ekran kartı driverleri güncel. Oyuna giriyorum. 10 dakika geçiyor bu hatayı veriyor. Oyunda bazen sadece ses var fakat görüntü olmuyor. Sonra 1-2 dakika sonra bu hatayı veriyor.

Anlamadım bu nasıl iştir?

Ayarlarım hepsi orta-yüksek karışık genellikle orta ağırlıklı.

Çözüm
GTX 1660 ekran kartını aldım, sorun çözüldü. @Recep Baltaş'a ilk günden beri konuyu takip edip yardımcı olmaya çalıştığı için teşekkür ederim.
Maalesef. Aynı hatayı vermeye devam ediyor. Oyunda başka bir alana geçince anında hata verip kapanıyor.
Aynı hata devam ediyorsa benim dnememe gerek kalmadı geliştiriciyede mail attık cevap yok YouTube'da oynayanlar var herhalde sistemsel bir sıkıntı sistem yükseltmeden oynatmayacak :( Çok heveslenmiştim oysa ki. :( :(

@u.estelik
720p de deneyebilir misin?
720 yaptım ve hiç ilerlemediğim kadar ilerleyebildim. Sorun çözüldü gibi ama birkaç şey merak ediyorum. 1080pde oynayamamın nedeni sistem eksikliğimi ? Oyunun optimizasyon sıkıntısı mı? Ekran kartı güncellemesinin sıkıntısı mı?
aynı hata devam ediyorsa benim dnememe gerek kalmadı geliştiriciyede mail attık cevap yok youtubeda oynayanlar var heralde sistemsel bir sıkıntı sistem yükseltmeden oynatmayacak :( çok heveslenmiştim oysa ki. :( :(
Sistem sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir oyunda kaynaklanan sıkıntının sebebi çoğunlukla optimizasyon veya ekran kartı driverının sorunu oluyor. Ama güncelleme bekleyene kadar arkadaşın söylediği çözümle oyunu oynayabilirsin.

720 yaptım ve hiç ilerlemediğim kadar ilerleyebildim. Sorun çözüldü gibi ama birkaç şey merak ediyorum. 1080PDE oynayamamın nedeni sistem eksikliği mi? Oyunun optimizasyon sıkıntısı mı? Ekran kartı güncellemesinin sıkıntısı mı?

Sistem sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir oyunda kaynaklanan sıkıntının sebebi çoğunlukla optimizasyon veya ekran kartı driverının sorunu oluyor. Ama güncelleme bekleyene kadar arkadaşın söylediği çözümle oyunu oynayabilirsin.
İnsallah sistemden değildir. Oyunu ilk duyurulduğu gün büyük bir hevesle almıstım cıkmasını dört gözle bekledim umarım en kısa zamanda güncelleme ile çözerler sıkıntıyı düşük ayarlarda 30 FPS ile oynamaya bile razıyım.
@u.estelik
720P de deneyebilir misin?
720P derken? Oyun içindeki çözünürllük ayarı mı?

720 p dediğiniz çözünürlük için mi bende driveri öyle yaptım ama fark etmedi
İnsallah sistemden değildir. oyunu ilk duyurulduğu gün büyük bir hevesle almıstım cıkmasını dört gözle bekledim umarım en kısa zamanda güncelleme ile çözerler sıkıntıyı düşük ayarlarda 30 fps ile oynamaya bile razıyım

720p derken ? oyun içindeki çözünürllük ayarı mı ?
Oyun içi çözünürlükten 720p yapacaksınız. Bu arada yarım saat sıkıntı yaşamadan oynarken oyun birden dondu ve kapandı haberiniz olsun. Ama yine de hiç yoktan iyidir :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı