Çözüldü Detroit Become Human "VK Error Device Lost" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
12
gasagsdasgd.png

Ekran kartı driverleri güncel. Oyuna giriyorum. 10 dakika geçiyor bu hatayı veriyor. Oyunda bazen sadece ses var fakat görüntü olmuyor. Sonra 1-2 dakika sonra bu hatayı veriyor.

Anlamadım bu nasıl iştir?

Ayarlarım hepsi orta-yüksek karışık genellikle orta ağırlıklı.

Çözüm
GTX 1660 ekran kartını aldım, sorun çözüldü. @Recep Baltaş'a ilk günden beri konuyu takip edip yardımcı olmaya çalıştığı için teşekkür ederim.
Yahuuu kaç ay geçti, kaç ekran kartı güncellemesi geldi. Bu lanet olası hata çözülmedi. Allah belanı versin Quantic Dream!

Eki Görüntüle 599907
Söylemiştim bu saate kadar çözmemişlerse bu saatten sonra da çözmezler, lakin geliştirici ekibin umurunda bile değil parayı aldılar ne de olsa. Gel de böyle bir firmanın oyununu para verip satın al işte...

Intel i5 8600
MSI Gaming X 1660 Super
16 GB RAM (2133 Mhz)

Ayrı olarak oyun SSD de kurulu.

Bir de durduk yere oyun sinematik ekrana geçince ekranda donma oluyordu kalıyordu öyle VSYNC kapattım, 30 olan FPS sınırını 60 yaptım o düzeldi ama şimdi de bu çıktı bakalım umarım sürekli devam etmez.

Bende bu hatayı bile vermiyor, görüntü karıncalanıyor ve donuyor ama ses gelmeye devam ediyor. Ne yaptıysam ne ettiysem çözemedim. Allah'tan, fazla para vermemiştim bu oyuna. Yazıklar olsun.

Bende bu hatayı bile vermiyor, görüntü karıncalanıyor ve donuyor ama ses gelmeye devam ediyor. Ne yaptıysam ne ettiysem çözemedim. Allah'tan, fazla para vermemiştim bu oyuna. Yazıklar olsun.
Aslında aynı sorun, Alt+Tab'a aldığınızda yine aynı hatayı görüyordunuz sanırım tam olarak hatırlamıyorum ancak yine aynı hatadan dolayı oluyor. Ben de aynı hisleri yaşadım sizinle, oyun çıkalı kaç ay oldu hala daha bir güncelleme almış değil bu konuyla ilgili. Quantic Dream'e güvenip hiçbir oyununa tek kuruş vermem bu saatten sonra.

Ben almadım diye firma batacak değil evet, ama param elimde kalır daha hatrı sayılır firmaların oyunlarına gider param.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı