Çözüldü Detroit Become Human "VK Error Device Lost" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
12
gasagsdasgd.png

Ekran kartı driverleri güncel. Oyuna giriyorum. 10 dakika geçiyor bu hatayı veriyor. Oyunda bazen sadece ses var fakat görüntü olmuyor. Sonra 1-2 dakika sonra bu hatayı veriyor.

Anlamadım bu nasıl iştir?

Ayarlarım hepsi orta-yüksek karışık genellikle orta ağırlıklı.

Çözüm
GTX 1660 ekran kartını aldım, sorun çözüldü. @Recep Baltaş'a ilk günden beri konuyu takip edip yardımcı olmaya çalıştığı için teşekkür ederim.
Kartının markası nedir?

Sapphire Nitro Plus RX 5700 XT.
Yeni güncelleme gelmiş 20.11.1 bir de onunla deneyeceğim ama aynı sorun devam edecek gibi duruyor. 720P de oynayanlar varmış galiba, öyle de zevk vermez sisteme yazık.

Geçmiş olsun hocam, ben oynadım bitirdim. Darısı sizin başınıza.

Uzun süredir hikaye odaklı oyun oynamıyorum. En son BF1 bitirmiştim, ondan bu yana beni hikaye olarak çekecek bir oyun bulamadım. BF5 aldım onun hikayesi BF1 kadar sarmadı yarım bıraktım. Bu oyun çok hoşuma gitti siyahi robotun hurdalığa düştüğü bölüme kadar hata vere vere geldim ama artık hatadan ilerlemiyor, hep aynı noktada hata veriyor. Sevdiğim için düşük kalitede ya da 720P'de oynamak da istemiyorum. Beklemedeyim, umarım bir gün çözülür.

Yeni güncelleme gelmiş 20.11.1 bir de onunla deneyeceğim ama aynı sorun devam edecek gibi duruyor. 720P de oynayanlar varmış galiba, öyle de zevk vermez sisteme yazık.

Uzun süredir hikaye odaklı oyun oynamıyorum. En son bf1 bitirmiştim, ondan bu yana beni hikaye olarak çekecek bi oyun bulamadım. Bf5 aldım onun hikayesi bf1 kadar sarmadı yarım bıraktım. Bu oyun çok hoşuma gitti siyahi robotun hurdalığa düştüğü bölüme kadar hata vere vere geldim ama artık hatadan ilerlemiyor, hep aynı noktada hata veriyo. Sevdiğim için düşük kalitede yada 720p de oynamakta istemiyorum. Beklemedeyim, umarım bi gün çözülür.
İnşallah hocam RX 470 var bende sıkıntısız oynadım.

Uzun süredir hikaye odaklı oyun oynamıyorum. En son bf1 bitirmiştim, ondan bu yana beni hikaye olarak çekecek bi oyun bulamadım. Bf5 aldım onun hikayesi bf1 kadar sarmadı yarım bıraktım. Bu oyun çok hoşuma gitti siyahi robotun hurdalığa düştüğü bölüme kadar hata vere vere geldim ama artık hatadan ilerlemiyor, hep aynı noktada hata veriyo. Sevdiğim için düşük kalitede yada 720p de oynamakta istemiyorum. Beklemedeyim, umarım bi gün çözülür.
5700XT'te bile açılmıyorsa ben oyunun geliştiricilerini ne yapayım yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı