Detroit Become Human Yanıt Vermiyor

Karizarezz

Kilopat
Yer
Afyon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
3 gün önce rahatlıkla oynadığım oyun, şimdi girdiğim zaman ilk açılma ekranı 1 saniye gözüküyor, ondan sonra donuyor ve yanıt vermiyor hatası geliyor. Oyunu silip kaldırdım fakat yine aynı sorun var. Acaba sıkıntı nedir?

3 Gün önce rahatlıkla oynadığım oyun, şimdi girdiğim zaman ilk açılma ekranı 1 saniye gözüküyor, ondan sonra donuyor ve yanıt vermiyor hatası geliyor. Oyunu silip kaldırdım fakat yine aynı sorun var. Acaba sıkıntı nedir?

Banada şimdi aynısı oluyor, 1650 Super kullanıyorum eski 460.79 sürücüye geçmeyi deneyeceğim.
Yüklenirken yükleme barı çıkıyor sonra imleç busy olup oyundan atıyor değil mi?

Peki nasıl yapacağım. DDU ile bütün ekran kartı sürücülerini silip, AMD'nin sitesinden eski bir güncellemeyi indirsem olur mu?

Aynen o şekilde bir dene bakalım ne olacak.
Banada şimdi aynısı oluyor, 1650 Super kullanıyorum eski 460.79 sürücüye geçmeyi deneyeceğim.
Yüklenirken yükleme barı çıkıyor sonra imleç busy olup oyundan atıyor değil.

Yüklenirken yükleme barı çıkıyor sonra imleç busy olup oyundan atıyor değil mi?

Bende de 3070 var walhala ve dvision 2'de oyunu actiktan yarım saat sonra çöküyordu söylediğin sürümü yükledim şu anlık sorun yok sende dene bakalım düzelcek mi?

Geri
Yukarı