Sürprizbozan Detroit oyununda ne kadar ilerlendiği nasıl anlaşılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Merhaba, en son Marcus yürüyüş yaptı ve kendini feda et seçeneğini seçtim John öldü. Connor ise Chloe'i vurmamayı seçti, amanda ile konuştu ve Teğmen davadan alınıyor. Karen şu an Rose'un evinden ayrılacak. Oyunu tahmini olarak % kaç bitirmiş olabilirim?

Tamam mahvetmek istemiyorum kimi seçmeliyim?

Bota saldırdıklarında ne tarafa kaçacağına göre oluyor. YouTube'dan bakabilirsin. Seneryoları tam hatırlamıyorum. Bota hiç binmeyedebilirsin. Yaptığın seçimlere bağlı.

Şimdi conor mecbur olarak Jericho'nun yerini öğrendi Marcus'un sesini taklit ederek oyun seçenek bırakmadı ama connor jericho yu bulacak az kaldı ne yapmalıyım?

Şimdi conor mecbur olarak Jericho'nun yerini öğrendi Marcus'un sesini taklit ederek oyun seçenek bırakmadı ama connor jericho yu bulacak az kaldı ne yapmalıyım?

Dostum oyunu zaten sonrasında ne olacağını bilmeden oynaman gerekiyor. Sorma bence. Ama yine de yanıtlayım.
Connor jerichoya gizlice sızıp marcusu buluyor ve baş başa kalıyorlar. Connor'un orada marcusa ne yapacağı yine senin seçimlerin. İstersen connoruda aykırı yapıp jerichonun üyesi yapabiliyorsun.

Geri
Yukarı