Çözüldü Devamsızlık 10 günü geçince sorun olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xquanz

Femtopat
Daha fazla  
Özürsüz devamsızlığım 12 gün olduğu için bugün velimi okula çağırdılar. Evrak doldurmaları gerekiyormuş sanırım dilekçe ile özürsüz devamsızlık özürlüye geçirilebiliyormuş, öyle bir şey mi yaparlar yoksa ciddi bir şey mi olur? Streslendim biraz zaten okulla sıkıntı yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Özürsüz 20 günü geçmediği sürece hiçbir sorun yok.

Devamsızlığın 5 günü geçtiği için takdir/teşekkür belgen nanay oldu, normalde 10 günü geçince sınıfta kalınıyor yanlış hatırlamıyorsam. Özürlüye geçirmeleri lazım sınıfı geçebilmen için.

5 günü geçince belge almayı engelleyen sistem değişti diye biliyorum.

Özürsüz devamsızlığım 12 gün olduğu için bugün velimi okula çağırdılar. Evrak doldurmaları gerekiyormuş sanırım dilekçe ile özürsüz devamsızlık özürlüye geçirilebiliyormuş, öyle bir şey mi yaparlar yoksa ciddi bir şey mi olur? Streslendim biraz zaten okulla sıkıntı yaşıyorum.

Ailenden aldıkları evrak ile muhtemelen sınıf tekrarı yapmayacağın şekilde özürsüz devamsızlığının bir kısmını özürlü devamsızlığa geçirirler.

Devamsızlığın 5 günü geçtiği için takdir/teşekkür belgen nanay oldu, normalde 10 günü geçince sınıfta kalınıyor yanlış hatırlamıyorsam. Özürlüye geçirmeleri lazım sınıfı geçebilmen için.

5 gün belge olayı kaldırıldı.

Hiçbir şey olmuyor. İzinliye çeviriliyor devamsızlıkların.

Çözüm

MEB'in kendi sitesinde 10 gün yazıyordu, 20 gün olduğu kesin mi?

Bu dediğiniz sadece ilkokul ve ortaokulu kapsıyor arkadaş lisede okuyor diye düşünüyorum.
Ortaokul.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı