Devamsızlık Rekorlarınız Nedir?

12. sınıfta özürsüz 68, özürlü 20, toplam 88 gün. Okulun web sitesini yaptım mezun olmak için... Sırf hocaların gereksiz egolarıyla alay edip saygısız davrandığım için karneye 3-4 gelmesi gereken, hatta kanaat notuyla yükselir mi diye düşündüğüm notlar 2 tane sıfır verilerek karneye 1 getiriliyordu. Ben de okula gitmeyi kestim, sınavlara girmeyi kestim. Sorumluluk sınavlarıyla geçtim sınıfları, şu anda bu mümkün değil sanırım. 15 yıl önce oluyordu.

Not ortalamam 90 olan din kültürü dersinde hoca bana sen ateistsin, sana 5 vermem. Bana 3 bilmem ne 1 bilmem ne okursan geçer not veririm dedi. Böyle hak yiyici hocaların, sırf farklı kelime seçimlerim için not kıran İngilizce hocası gibilerin nesine saygı göstereyim?

Son düzenleme:
Yarım gün vardı gitmediğim. Perşembe günü son ders sadece 2 dakikayla geç geldim (tuvalette sıra bekliyordum o sırada) yok yazılmışım. Normalde hocalar minimum 5 dakikada geliyor sınıfa. Bu sefer hocanın sınıfta durası tuttu.

2013 yılında liseden mezun oldum son sene devamsızlık bilgilerim ektedir:
Yanlış saymadıysam 47 gün heralde

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-11-26 234300.png
    Ekran görüntüsü 2021-11-26 234300.png
    44,1 KB · Görüntüleme: 53
8. sınıfta 40 güne yakın devamsızlığım vardı. Bizim kelini sevdiğim müdür devamsızlıkları girmiyordu 8. sınıf olduğumuz için. Burdan selamlar olsun.

Geri
Yukarı