Devamsızlık yüzünden açık liseye geçmek

emirhns14

Centipat
Arkadaşlar 32.5 gün devamsızlığım var. Açık lise 3.dönem kayıtları başlamış kayıt olabilir miyim bir de örnek okul 16 Haziran'da bitiyor ben 10 Haziran'da kayıt olsam da olur mu bir de sorum var: İlk dönem ortalamam 53 şu an 55 açık lisede 1 ve 2.dönemi direk geçmiş sayılıcam değil mi?

Milli eğitim bakanlığı (MEB) tarafından yapılan duyuru sonrasında, AÖL 3. dönem yeni kayıtları başladı. Buna göre; 2022-3 dönemi AÖL yeni kayıt iş ve işlemleri 11 Nisan'da başladı. Kayıtlar 23 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar yapılabilecek. 13 nısan 2023.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık lise 3. döneme maalesef kayıt olamazsınız. Sebebi de açık lisenin üçüncü dönemine, üçüncü dönemin ilk sınav gününden ki olan zamana kadar 18 yaşından gün almış öğrenciler kayıt olabiliyor ve en önemli kural da açık lise üçüncü dönem yeni kayıt kabul etmemekte yani mecburen açık lise birinci dönem kaydını bekleyeceksin.

Deprem bölgesinde mi ikamet ediyorsunuz? MEB'in sitesinden baktım ve üçüncü dönem kayıt yenileme işlemleri deprem bölgesindeki öğrenciler için açılmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı