Devastator III alınır mı?

Bütçe
300

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kısıtlı bütçem sebebi ile çok iyi şeylere bakamıyorum. Gezinirken devastator 3 karşıma çıktı ve indirimli bir fiyatı var. Eğer onay verirseniz almak istiyorum. Sizce alınır mı?

Devastator klavyeler çok güzel. MK110 ile aynı anahtarlara sahip. Ancak faresi için aynı şeyi söyleyemem. Seti alıp fareyi kullanacaksan bir şey diyemem ama bu set bence sadece klavyesi için alınabilir. Sadece klavye lazımsa MK110 al geç.

Devastator klavyeler çok güzel. MK110 ile aynı anahtarlara sahip. Ancak faresi için aynı şeyi söyleyemem. Seti alıp fareyi kullanacaksan bir şey diyemem ama bu set bence sadece klavyesi için alınabilir. Sadece klavye lazımsa MK110 al geç.

Fare lazım bu yüzden mecburen kullanacağım. Ama fareyi ilerleyen zamanda değiştirebilirim. Farenin neyi kötü bu arada? DPI hızı ile ilgili bir durum mu?

Daha önce Hepsiburada kullanmadım. Bu yüzden kampanya nedir ne değildir bilemiyorum. Ama bana fare de lazım olduğu için ve bütçem sınırlı olduğu için bu tekliflere bakamayacagim maalesef. Fakat klavye alacak bir dostum vardı, önerileriniz onun işine yaradı :D. Corsair klavyeyi sipariş verdi. Öneriniz için teşekkürler.

Çok kaliteli ürünlerde yok maalesef. Devastator 2 mantıklı olur şimdilik. İleride fareyi değiştirirsin yalnızca. Şu an idarelik faren varsa ve ileride yine fare alabileceksen MK110 al derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı