Devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı

• Konuyu başlatan Lodge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 223
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak. Danıştay 10. Dairesi tarafından alınan kararla birlikte, devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı. Yorumlarınızı merak ediyorum.

1615639574542.png

Gerçekten şaka gibi, yazıklar olsun diyorum.

Türkiye'de ikitarda Siyasal İslamcı bir kitle olduğu için kaldırıldığını düşünüyorum. Din, iman diyerek hertürlü yolsuzluğu her türlü ......sizliği yaparlar sonra biz müslümanız biz bu millete hizmetkar olmaya geldik derler. Hadi lan oradan. Ortadoğu ve 3. Dünya ülkelerinde doğru adamı hiçkimse sevmez. Atam şu iktidarın halini görse vallahi suratlarına tükürürdü.

"Kralın sofrasında soytarı olacağıma, halkın kavgasında eşkıya olurum!"

İbn Haldûn'a göre bir toplumun çöküş belirtileri:

📌 Toplumda dayanışmanın yok olması
📌 Üretimin zayıflaması ve tüketım cılgınlıgı
📌Fiyat ve vergilerin artması
📌 Liyakatin kaybolması
📌 Adaletsizliğin ve kayırmacılığın artması
📌 Umutların kırılması, karamsarlığın hâkim olması
📌 Dısarıya Göçün hızlanması
📌 Gurur ve kibir
📌 Gösteriş ,riyakarlık ve yalakalık

*En kötüsüde bütün bunlar normalmiş gibi görmezden
gelen ve kabullenen bır toplulugun oluşması

Yetmedi mi artık silmeye çalıştığınız? :)

Ortadoğu'da kaossuz yaşanmıyor zaten. Bazı derin şeyleri bu veledlerle dolu bi forumda söylemek istemiyorum. Sonra vatan haini dersiniz.
Hangi derin şeyleri ülkedeki yüksek yetkili siyasetçilerin yarısının cia öbür yarısının kgb ajanı olduğu gerçeği mi? Bunu zaten farketmek çokta zor değil.

Öyle zaten, tarihte en başarılı Türkler şöyle (bence):

1: Atatürk.
2: Timur.
3: Fatih.
4: Metehan.
5: Atilla.
6: Alp Arslan.
7: Karamanoğlu Mehmet.
-∞: Vahdettin.
''Sence'' :)
Ayrıca Atalarını kıyaslamamanı tavsiye ederim.
@EKAloji Komik olan ney? Üstte yazdığın adamların hikayelerini yazmaya ömür yetmez hiçbirinin. Hiçbiri birbirinden üstün değil. Hepsi çok başarılı insanlar.

Ayrıca Atalarını kıyaslamamanı tavsiye ederim.
@EKAloji Komik olan ney? Üstte yazdığın adamların hikayelerini yazmaya ömür yetmez hiçbirinin. Hiçbiri birbirinden üstün değil. Hepsi çok başarılı insanlar
"Atalarını kıyaslama" kısmı komik. Ata, soyundan geldiğin kişidir. Mesela Vahdettin ile Atatürk bir tutulamaz, bu da kıyaslamadır.
"Ataların" gibi genel bir tabir kullandığın için "hahaha" attım, eğer direkt "listedeki kişileri kıyaslama" tarzı bir şey yazsaydın bir bakıma haklı bulurdum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı