Devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı

• Konuyu başlatan Lodge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 223
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak. Danıştay 10. Dairesi tarafından alınan kararla birlikte, devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı. Yorumlarınızı merak ediyorum.

1615639574542.png

Gerçekten şaka gibi, yazıklar olsun diyorum.

Bunu tarafsız olarak yazıyorum ne Kemalistim ne de Șeriatçı. Bana kalırsa geçmișteki ezan tartıșması dinin devlet yönetimindeki etkisni kaldırılmasından dolayı bunları sebep gösterip Atatürk'ü aklınca cezalandırıyor hükümet.

İsteyen sever, isteyen söver arkadaşlar. Bu arkadaşı herkes sevmek zorunda değil. (Mustafa Kemal'den bahsediyorum.) Yani neden ben bu arkadaşı sevmek zorundayım? İstediğimi savunurum, ister Kemalist olurum, ister olmam. Hayır sevmeyenler neden düşman oluyor anlamadım.... Her neyse, hayatınızda başarılar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsteyen sever, isteyen söver arkadaşlar. Bu arkadaşı herkes sevmek zorun'da değil. ( Kamaldan bahsediyorum) Yani neden ben bu arkadaşı sevmek zorundayım?, istediğimi savunurum, ister kemalist olurum, ister olmam. Hayır sevmeyenler neden düşman oluyor anlamadım.... Her neyse, hayatınız'da başarılar dilerim.
İsteyip de sövsene hadi.

Boş verin arkadaşlar. Bu tiplerle tartışılmaz bile. Takmayın, eğlensin çocuklar.

İsteyen sever, isteyen söver arkadaşlar. Bu arkadaşı herkes sevmek zorunda değil. (Mustafa Kemal'den bahsediyorum.) Yani neden ben bu arkadaşı sevmek zorundayım? İstediğimi savunurum, ister Kemalist olurum, ister olmam. Hayır sevmeyenler neden düşman oluyor anlamadım.... Her neyse, hayatınızda başarılar dilerim.

Seni kurtaran adama en azından saygı duyman lazım. Bunu yapmak zorunda değildi ama hayatını buna adadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı