Devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı

• Konuyu başlatan Lodge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 223
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak. Danıştay 10. Dairesi tarafından alınan kararla birlikte, devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı. Yorumlarınızı merak ediyorum.

1615639574542.png

Gerçekten şaka gibi, yazıklar olsun diyorum.

Şaşırdık mı peki hocam? Madalyalardan kaldırılınca unutacağız mı sanıyorlar? Tekrar padişahlığa dönme niyetinde değilim.

Diyeceğim şudur ki şu anki iktidar 5 seneden fazla başta duramaz. Z kuşağı oy kullanma çağına gelince nasıl çırpındıklarını görmek istiyorum.
İktidarın başta durmasını bende istemem ama kazanamadıklarında hile hurdaya başvururlarsa savaş bile çıkabilir çünkü kaybederlerse büyük bir oranla kaybetmeleri muhtemel.

İktidarın başta durmasını bende istemem ama kazanamadıklarında hile hurdaya başvururlarsa savaş bile çıkar çünkü kaybederlerse büyük bir oranla kaybetmeleri muhtemel.
O biraz sıkar hocam. BM, AİHM diye şeyler var.

Suudi kralı veya Katar emirinin kabartmasını koysunlar severler onları.

Sözde aşırı milliyetçilik ve faşistlik içerdiği gerekçesiyle kaldırılmıştı. Ben kendi ülkemde Türküm diye bağırınca faşist mi oluyorum?

Başları sıkışınca hemen milliyetçiliğe sarılıyorlar ama. Bozkurtu simge yapmışlar, milliyetçiliğin içine edip kaçmışlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı