Devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı

• Konuyu başlatan Lodge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 223
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak. Danıştay 10. Dairesi tarafından alınan kararla birlikte, devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı. Yorumlarınızı merak ediyorum.

1615639574542.png

Gerçekten şaka gibi, yazıklar olsun diyorum.

Ne güzel gündem değiştiriyorlar. Gündemi başka yöne çekip asıl can sıkıcı meselelere odaklanmak yerine bunların başımızda kalmasına yol açacak düşüncesizce tepkilere devam edersek daha neleri kaybedeceğiz asıl buna odaklanmak lazım.
Acaba muhalefet ve halk hiç tepki vermese nasıl olacak? En azından ülkedeki açlığı ve yoksulluğu görmezden gelemezler diye düşünüyorum.

Atatürk'e ait her anıyı silmeye çalışanlar unutmasınlar ki dine hizmet ettiklerini düşünürken tüm dünyanın gözünde ve ardından Tanırı'nın önünde küçük düşüyorsunuz.

Yüreği Türk gibi çarpanların gönlünden bu kadar basit hamlelerle Atatürk ismini silemezsiniz. Sadece kendinizi kandırırsınız.

Atatürk'e ait her anıyı silmeye çalışanlar unutmasınlar ki dine hizmet ettiklerini düşünürken tüm dünyanın gözünde ve ardından Tanırı'nın önünde küçük düşüyorsunuz.

Yüreği Türk gibi çarpanların gönlünden bu kadar basit hamlelerle Atatürk ismini silemezsiniz. Sadece kendinizi kandırırsınız.

Bu adam geleceği görüyor sanki, bu kadar detaylı olabilir mi ya?

O zaman savaşta yakındır hocam. Ülke ikiye bölünmüş durumda şu an. Ya TSK darbe ile 80'lerde olduğu gibi ortalığı sakinleştirecek ya da iç savaş.

80 darbesi ortalığı sakinlestirmedi, haberiniz olsun.
Hiçbir zaman darbeyi savunmayın, desteklemeyin. Hiçbir zaman.

Bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız değişimi kendinizde başlatın.

Din ne alaka her konuyu illa dine çekiceksiniz. Yazık.

Biz dine çekmiyoruz. Siz kendi uydurduğunuz dini izlediğiniz için size doğruları anlatmaya çalışıyoruz. Dinle bir derdimiz yok bizim. Sizin 10 katınız kadar Müslümanız biz. Siz neye inandığınızı bile bilmiyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı