Devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı

• Konuyu başlatan Lodge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 223
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak. Danıştay 10. Dairesi tarafından alınan kararla birlikte, devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı. Yorumlarınızı merak ediyorum.

1615639574542.png

Gerçekten şaka gibi, yazıklar olsun diyorum.

Hocam dininize mi din algınıza mı antika demiş anlamadım ama din algısında haklı. Eski Avrupa'daki Papa döneminden farksız inançlarınız. 10 kat derken de işte güçlü olduğunu söylemek istemiştim.

O mesajdan bunumu çıkardınız? Tekrar söylüyorum Ne siyaset, ne din algısı ne başka bir şey ne yazdıysam o başka bir şey yok. Zaten başka bir şey çıkarılamaz.

O mesajdan bunumu çıkardınız? Tekrar söylüyorum Ne siyaset ne din algısı ne başka bir şey ne yazdıysam o başka bir şey yok. Zaten çıkarılamaz.

Hocam din algınız doğru olsaydı burada gururla çatır çutur dile getirirdiniz. Karşınızdakinin tereddüt etmesini engellerdiniz. Ben burada gururla dinimi ve din algımı söylerim. Ben tahminlerimden yola çıkarak bunu söyledim. Beni tahmine yönlendirmek sizin hatanız değil mi? Ve tekrar söylüyorum, ben kendi dinimi burada gururla söylerim. Asla saklamam. Ne düşündüğümü de. Bence siz de artık şu fikrinizi beyan edin de ülke rahatlasın biraz.

Hocam din algınız doğru olsaydı burada gururla çatır çutur dile getirirdiniz. Karşınızdakinin tereddüt etmesini engellerdiniz. Ben burada gururla dinimi ve din algımı söylerim. Ben tahminlerimden yola çıkarak bunu söyledim. Beni tahmine yönlendirmek sizin hatanız değil mi? Ve tekrar söylüyorum, ben kendi dinimi burada gururla söylerim. Asla saklamam. Ne düşündüğümü de. Bence siz de artık şu fikrinizi beyan edin de ülke rahatlasın biraz.
Müslümanım bunumu soruyorsunuz?

@ceka198 Din, ahlak, algı, vicdan istediğiniz gibi anlayabilirsiniz. Ve evet dini karıştırmak zorundayım bu konuya, Atatürk'ten nefret edilmesinin yegane sebebi dini görüşleridir. Görüşlerinden dolayı bu ülkeye şu zamana kadar en büyük hizmeti vermiş kişiye nefret besleyen, saygı duymayan, gelecek nesillerin aklından silmeye çalışıp, ülkenin geleceğini bilimin ışığından uzak, 1400 yıl öncesi Arap kültürünün karanlığına çekmek isteyenler de en büyük ahlaksızdır gözümde.

Dinini kendi içinde yaşayan vicdanlı kişilerle hiçbir sorunum yoktur.

Madalyadan kaldırabilirler, içlerindeki kabarıklığa çözüm var mı? Yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı