Devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı

• Konuyu başlatan Lodge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 223
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak. Danıştay 10. Dairesi tarafından alınan kararla birlikte, devlet madalyalarından Atatürk kabartması kaldırıldı. Yorumlarınızı merak ediyorum.

1615639574542.png

Gerçekten şaka gibi, yazıklar olsun diyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Atatürk'ü silme çabaları halen devam ediyor. Cahil halk ile bu şekilde devam eder ise yakında bu madalyalara Kasımpaşalı saçma sapan birisini kabartması bile yapılır.

Ben 2000 sonrası doğumluyum ve benim çağımdakilerin daha kendine ait bir düşüncesi bile yok. Ekonominin kötü olduğunun farkındalar ama yinede oy verebilirler sırf aileleri istedi diye.
Haklı olabilirsin bazılarının yok ama çoğu kişi milliyetçi düşünceye sahip aynı zamanda her ne kadar kendi düşünceleri olmasa bile insan belli bir yaşa geldiği zaman işsizlik maddi sorunlar tokat gibi yüzüne vuruyor. Bu kadar sorun ve gelecek kaygısı içerisinde ne kadar bağnaz olurlarsa olsunlar bir şeylerin farkına varacaklardır.

Haklı olabilirsin bazılarının yok ama çoğu kişi milliyetçi düşünceye sahip aynı zamanda her ne kadar kendi düşünceleri olmasa bile insan belli bir yaşa geldiği zaman işsizlik maddi sorunlar tokat gibi yüzüne vuruyor. Bu kadar sorun ve gelecek kaygısı içerisinde ne kadar bağnaz olurlarsa olsunlar bir şeylerin farkına varacaklardır.
Hocam dediklerinizin bir kısmı doğru ama yaşıtlarımın oyunu alabilmek için hem medya hem de sosyal medya üstünden çok büyük bir propaganda yapılmalı bence. Her gün hatta her saat yeni bir olay çıkarmalılar. Türkiye gündemi çok değişken olabiliyor bazen çok önemli bir olay doğru düzgün haberlere bile çıkamayabiliyor bu yüzden bizim oyumuzu alabilmek için sürekli bazı şeyleri gündemde tutmalılar fenomenler gibi artık bir nevi kanaat önderi olmuş kişileri de kullanmalılar.

Burada amaç doğacak çocuklara Atatürk'ün var olmadığı bir Türkiye gerçekliği yaratmaya çalışmak. Burada en önemli iş ailelere düşüyor. Çocuklarımıza Atatürk ilkelerini ve sevgisini aşılarsak bu işin üstesinden geliriz :)

Bir saniye. Kabartmayı kaldıranlara bir soru yöneltiyorum: Devletin kurulmasında en çok emeği geçen şahıs kimdir?
Onlar der: Atatürk.
Yahu hocam o zaman bu icraat ne şimdi?

Ne diyeyim, garip.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı