Devlet okulu mu özel okul mu?

Bene imamda okuyorum okuldan da tıp çıkıyor ne olmuş evet pilot okul ama ne var ayrıca malatya da fetgem vardı ne oldu ona yıllardır gitmiyoruz.
Fetgem Malatya Fene çok yaklaştı giden arkadaşım var gayet memnun.
Özel okul kadar saçmalık görmedim şöyle hesaplarsak 1. sınıftan beri özel okula göndersen lise de özel okul desen 12X50.000 600.000 TL bu paraya çocuğa ev alırsın :D.
Ben ilkokulda gittim sadece özele.
Abi siz şakamısınız ? Çocuğun hayatı söz konusu siz hala ortam diyorsunuz, özel okuldan sana en en az 10-20 puan gelir buda en az 5000 kişinin önüne geçmek denir.
Şuan ortalamam 88.5 özele geçip 93'e getirebilirmiyim?
Ama şunu unutmayın o şişirme notlar sınavda belli oluyor merak etmeyin.
Normalde çalışan bir insanım zaten. LGS senesinde ortalama bir çalışmayla %4'e girdim. Üniversite sınavında kendimi zorlıycam zaten.

Malatya'da doğru düzgün özel yok.

Evet ve Malatya'da %4le imam hatipe girebiliyorsunuz diğer liselerde var fakat şehir dışında ve iyide değil.
Selahaddin Eyyubi'de okuyorsunuz sanırsam. Eğer dediğiniz gibi İmam Hatip'ten diğer liselere nakil olmuyorsa ve okulun durumundan memnun değilseniz özele geçin derim ama Malatya'da adam akıllı özel lisede yok orası ayrı konu. İmam Hatip'ten başka liselere nakil olmadığına emin misiniz?

Emin ol adam gibi çalış ortam fark etmez iş sende bitiyor.
Adam gibi çalışıyorum fakat adam sadece çarpma işlemini unuttum sonucu doğru bulmama rağmen 10 puanlık sorudan 5 puan veriyor . Zaten gıcık aldığım yanıda bu . Özelde böyle saçmalıklar olmaz.
Selahaddin Eyyubi'de okuyorsunuz sanırsam. Eğer dediğiniz gibi İmam Hatip'ten diğer liselere nakil olmuyorsa ve okulun durumundan memnun değilseniz özele geçin derim ama Malatya'da adam akıllı özel lisede yok orası ayrı konu. İmam Hatip'ten başka liselere nakil olmadığına emin misiniz?
Evet Selahaddin Eyyübide okuyorum. Hiç memnun değilim . Sadece 9.sınıfta 3 hocamız iyiydi . Onlarıda hemen 12lere verdiler zaten. Keşke sınavda 2 soruyu boş bıraksaydım da Malatya Anadoluya gitseydim.

Adam gibi çalışıyorum fakat adam sadece çarpma işlemini unuttum sonucu doğru bulmama rağmen 10 puanlık sorudan 5 puan veriyor . Zaten gıcık aldığım yanıda bu . Özelde böyle saçmalıklar olmaz.
Aynı şeyi bizim Fizik hocası da yapıyor. Sonucu bulursun ama işlemleri yazmazsan puanın kırılıyor. Hem de şöyle ki çözümünü de yazdın her şey tamam ama sadece bir şeyin birimini yazmazsan (Örneğin: m/s) puan kırıyor. Pek takılmamak lazım oralara.

11.sınıf bir abi vardı . 11.sınıfın 2.döneminde geçti 2 hafta durup geri geldi . Neden geldin dedim dediki kabul etmiyorlar nakili okul nakilini buraya attı. Bir kişi daha vardı İstanbul'a nakil aldırdı Anadolu lisesine nakil geri buraya atınca tekrar geldi İstanbul'da bir özele gitti.
Aynı şeyi bizim Fizik hocası da yapıyor. Sonucu bulursun ama işlemleri yazmazsan puanın kırılıyor. Hem de şöyle ki çözümünü de yazdın her şey tamam ama sadece bir şeyin birimini yazmazsan (Örneğin: m/s) puan kırıyor. Pek takılmamak lazım oralara.
Hangi lise kardeşim?

Evet Selahaddin Eyyübide okuyorum. Hiç memnun değilim . Sadece 9.sınıfta 3 hocamız iyiydi . Onlarıda hemen 12lere verdiler zaten. Keşke sınavda 2 soruyu boş bıraksaydım da Malatya Anadoluya gitseydim.

O her okulda öyle olmuyor mu? İyi hocalar her zaman üst sınıflara girer çünkü sınava girecekler. Bir de neden 2 soruyu boş bırakıyorsunuz ki? Malatya Anadolu'nun dilimi Eyyübi'den yüksek diye biliyorum.

Bizim okulun fizik yazılısı dillere destan zaten. O kadar kazık ki 80 altı dersim yok fakat fiziğim 52.5

Geri
Yukarı