Devletin yönetim biçimi nasıl olmalıdır?

Hocam dini savunup oy almak kadar saçma bir şey yok. Sen dinin yüzünden seçilmemelisin veya şu dini savunduğun için seçilmemelisin sen bu ülkeyi daha rahat ettirebilmek daha rahat yaşatabilmek için seçilmelisin. Ona bakılırsa yaşadık yani malum parti ne kadar din yüzünden oy alıp ülkenin içinden geçtiğini :D

Kemalist diktatörlük

Kemalizm diktatörlük şeklinde işlemez ama hocam. Bugün fazla 28 şubat editi izlemişsiniz. Neden kemalist diktatörlük hocam?

Hocam dini savunup oy almak kadar saçma bir şey yok. Sen dinin yüzünden seçilmemelisin veya şu dini savunduğun için seçilmemelisin sen bu ülkeyi daha rahat ettirebilmek daha rahat yaşatabilmek için seçilmelisin. Ona bakılırsa yaşadık yani malum parti ne kadar din yüzünden oy alıp ülkenin içinden geçtiğini :D

Laik sistem aslında güzel işlese kullanışlı olabilir ancak halkın cahil olması sonucunda Demokrasi ve Laik sistem halka çok büyük zararlar vermekte. Görüyoruz sonuçlarını.

Kemalizm diktatörlük şeklinde işlemez ama hocam. Bugün fazla 28 şubat editi izlemişsiniz. Neden kemalist diktatörlük hocam?
Yok hocam 28 Şubat'ta bile edit izlemedim. Diktatörlüğü şakasına yazdım ama Kemalizm olması gerektiğini düşünüyorum. Ya da en azından Kemalizm içindeki belli başlı ilkelerle oluşturulmuş bir yönetim anlayışı olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı