Devletler Hukuku kitabının 2021 basım içeriği nedir?

delvarto

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Orta Doğu
Daha fazla  
Merhabalar, Devletler Hukuku (Enver Bozkurt, 11. Bası) kitabının içindekiler kısmının PDF'ini arıyorum. Kitabın kendisi elimde, içindekiler bölümü ayrıca çıktı olarak almak istiyorum, kitaba çalışırken kolaylık sağlıyor. İnternete göz attım bulamadım, 2021 basım olduğu için galiba çünkü normalde bulunur. Sayfaların fotoğrafını çekip WORD'e dönüştürmeyi denedim fakat noktalar çok fazla bozuluyor, pek çok uygulamayı denedim. Yardımcı olabilecek var mı?

İçindekiler kısmını istediğim için herhangi bir yasal sorun olamayacağını biliyorum.

PDF olarak bulman zor, Yetkin herhangi bir siteye yükleme yapıyor mu bilmiyorum. Seçkin olsa kesin bulurduk. O sayfayı kırtasiyede taratıp çıktı alabilirsin bir alternatif olarak. Ben de bulabilirsem buradan gönderirim.

Aslında bu başlık altında aramaktansa hazır kitap da elindeyken "fotoğrafı nasıl pdf'e çevirebilirim" gibi bir başlıkla açılan yeni bir konu daha yararlı olacaktır.

Çok bilmiyorum ama bu sitede aşağıda içindekiler diye bir bölüm var. Bi bakar mısınız o mu?
Farklı kitap ne yazık ki.

PDF olarak bulman zor, Yetkin herhangi bir siteye yükleme yapıyor mu bilmiyorum. Seçkin olsa kesin bulurduk. O sayfayı kırtasiyede taratıp çıktı alabilirsin bir alternatif olarak. Ben de bulabilirsem buradan gönderirim.
Aslında zor değil yüklüyorlar fakat 2021 basım olduğu için geçmiş şeyleri göremiyorum.

Aslında bu başlık altında aramaktansa hazır kitap da elindeyken "fotoğrafı nasıl pdf'e çevirebilirim" gibi bir başlıkla açılan yeni bir konu daha yararlı olacaktır.
Araştırdım ama belirttiğim gibi çok bozuluyor :/

Aslında zor değil yüklüyorlar fakat 2021 basım olduğu için geçmiş şeyleri göremiyorum.
Hiç anlamadım. Başta arıyorsunuz ama yeni baskı bulamıyorsunuz diye anlamıştım. Başka bir durum mu var?

Ek olarak, bu kitabın konusu Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku mu? Değil galiba. Biz bu dersi almadık, hangi kanunlar işleniyor?

Araştırdım ama belirttiğim gibi çok bozuluyor.
Telefon kalitenizden mi kaynaklı? Başka bir telefondan deneseniz belki olabilir. Görselleri buraya yüklerseniz biz de deneyebiliriz PDF yapmayı.

Son düzenleme:
Hiç anlamadım. Başta arıyorsunuz ama yeni baskı bulamıyorsunuz diye anlamıştım. Başka bir durum mu var?

Ek olarak, bu kitabın konusu Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku mu? Değil galiba. Biz bu dersi almadık, hangi kanunlar işleniyor?

Telefon kalitenizden mi kaynaklı? Başka bir telefondan deneseniz belki olabilir. Görselleri buraya yüklerseniz biz de deneyebiliriz PDF yapmayı.
Kitabın yeni basımı çıktı, yeni basım 12. baskı olarak geçiyor. Benimki 11. basım.
Kitap Milletlerarası Hukuk üzerine, daha bitirmedim ama şu ana kadar yoğun şekilde Viyana sözleşmesi üzerinde duruluyor.

Telefonum kaynaklı olduğunu düşünmüyorum, içindekiler kısmında çok sayıda nokta olduğu için
(Andlaşmaların Yapılışı............................78 gibi)
biraz sapıtıyor galiba.

@Hiken
    • Devletler Hukukunun Tanımı ve Hukuk Düzeni İçindeki Yeri
    • Devletler Hukukunun Dayanağı ve Mecburiliği
    • Devletler Hukukunun Kodifikasyonu
    • Devletler Hukuku – İç Hukuk İlişkileri
    • Devletler Hukukunun Tarihi Gelişimi
    • Devletler Hukukunun Kaynakları
    • Devletler Hukukunun Kişileri
    • İnsan Hakları Hukuku
    • Diplomasi Konsolosluk Hukuku
    • Milletlerarası Uyuşmazlıkların Barışçı Çözüm Yolları
    • Milletlerarası Sorumluluk
    • Devletler Hukukunda Kuvvet Kullanımı
    [*]
Uluslararası Hukuk/ Devletler Genel dersi.

@Hiken hayır, bu ikinci sınıfta verilen uluslararası hukuk. Bizde de "devletler genel hukuku" olarak verilmişti. Sizin bahsettiğiniz son sınıfta verilen "devletler özel / yabancılar hukuku"

Geri
Yukarı