Devlette kanal tedavisi ve Özel hastanede kanal tedavisi önerisi

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Sol arka azı, dişime kanal tedavisi + dolgu gerekmekte bu kesinleşti, özelde mi yaptırsam devlet hastanesinde mi, özelde fiyat aldım 1300TL dolgu kanal tedavisi çok güzel bir yer ve ilgi alaka çok iyi garanti vs verebiliyorlar, devlette muayene gittiğimde içime sinmemişti yapılan işlemler falan geçici dolgu vs dediler içime sinmedi, demek istediğim kanal tedavisi ve dolgu, özel ve devlet arasında çok fark var mı daha iyi açısından, yoksa param gitmesin devlette mi yaptırmak mantıklı, psikolojik olarak özele ayağım gidiyor nedense.

İyi bir doktor her şeyi yapar. Ben devlet dış Hastanesi'nde çalıştım çok başarılı doktorlar tanıdım ve kendi dişlerimi de orda yaptırdım.

Ama orada içeride bulunmayan biri kim iyi kim kötü anlaması zor.

Merhaba,

Sol arka azı, dişime kanal tedavisi + dolgu gerekmekte bu kesinleşti, özelde mi yaptırsam devlet hastanesinde mi, özelde fiyat aldım 1300TL dolgu kanal tedavisi çok güzel bir yer ve ilgi alaka çok iyi garanti vs verebiliyorlar, devlette muayene gittiğimde içime sinmemişti yapılan işlemler falan geçici dolgu vs dediler içime sinmedi, demek istediğim kanal tedavisi ve dolgu, özel ve devlet arasında çok fark var mı daha iyi açısından, yoksa param gitmesin devlette mi yaptırmak mantıklı, psikolojik olarak özele ayağım gidiyor nedense.
Devlet özel değil doktor önemli. Doktor hakkında bilgi edinmeye çalış. Devlette yaptırdığım kanal sıkıntı çıkarmadı ama özelde yaptırdıklarım sıkıntılı hep. 1 tanesini çekmek zorunda kaldım implant yaptırmak zorundayım şimdi.

gerçekten mi diyosunuz, devlet ve özel arasında çok fark var mı?
Daha iyi ilgilenirler çünkü süreleri devletteki gibi kısıtlı değil. Devlette daha hızlı olmaya çalışıyorlar bana göre. Tabii doktor da önemli belki devletteki gideceğin doktor çok iyidir, özeldeki de çok kötüdür. Araştırmak lazım.

Geri
Yukarı