Dewalt matkap nasıldır?

Bununla duvar delinmez, darbeli değil. Duvar delme dışındaki çoğu işe de torku yetmez zaten. Ufak hobi uğraşları için belki tercih edilebilir, o da belki.
Bizde bunun eski modeli var. Yapamaz dediğiniz her şeyi yapıyor. Aldığımdan beri onlarca defa duvar delip dübel çaktım. 3 Bin liralık ürünler profesyonel işler için. Bu tarz ürünler ev kullanıcısının işini görecek seviyede.

Orijinal değil 42v 48v 50v vs yazıyorlar mahkemeye verseniz voltaj değil modeli diyeceler bu ürünlerin YouTube'da testi var 10 Volt veriyor orijinal Dewalt 18-20 Volt veriyor.

Bizde bunun eski modeli var. Yapamaz dediğiniz her şeyi yapıyor. Aldığımdan beri onlarca defa duvar delip dübel çaktım. 3 Bin liralık ürünler profesyonel işler için. Bu tarz ürünler ev kullanıcısının işini görecek seviyede.
Katılıyorum. 14.4V Modelini 10 yıldır Kullandığımdan biliyorum...

Darbesiz matkap ile duvar delinmez. Olduğu yerde döner uç yanana kadar. Farklı modeldir muhtemelen ya da Amerika'da yaşıyorsunuz ve alçı duvarlarınızda sorun yaratmıyordur.

Tam tersi. Esnaflar çakma satar seni kandırmaya ve kazıklamaya çalışır, internetten alırsan iade hakkın vs olur, elinde faturan olur.
Zaten çakma bu ürünler. 500-600 TL'ye matkap mı kaldı piyasada! Kazıklamaya da çalışmaz düzgün bir yer. "bölgenizde iyi bilenen bir yerden alın. En azından bir muhattabınız olur." dememdeki amaç bu zaten. Alacağın ürün her türlü orijinal olmayacak, arıza ve garanti sorunu ortada. En azından iyi bir yerde satıcı o işi üstlenmiş olur.

Bunu kimden duydunuz ya da nereden gördünüz bilmiyorum ama tamamen yanlış bilgi. Deldiğim duvar da beton bu arada.

Kendimden duydum galiba. Yeri geldiğinde, ölçüm panosu asmak için haftanın 4-5 günü duvar delen bir tanıdığım var, bana çok benziyor kendisi. Tövbe tövbe. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı