DFGT direksiyon seti alınır mı?

Desert Vortex

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, V900s ile DFGT arasında kaldım. Fakat V900 de direksiyonu bırakınca kendini topluyormuş. ETS 2 oynayacağımdan dolayı en iyisi DFGT gibi geldi bana. Hem DFGT üzerinde tuş dizilimi de güzel, ortada ki tuş basılıyor vs. siz ne diyorsunuz alınır mı? DFGT?

Son düzenleyen: Moderatör:
DFGT daha iyidir. Bu arada V900-S kendini toplama özelliğini yayla yapıyor ancak DFGT bunu motorla yapıyor yani Force Feedback sistemine sahip. Bu özellik gayet önemli ve gereklilik arz eden bir özelliktir. Önerim kesinlikle DFGT'den yana olur. Ayrıca V900-S'de enkoder yok bunu potansiyometreyle sağlıyor hu durum oyun içinde direksiyon donması takılması sorunlarına sebep oluyor. Bundan dolayı V900-S başlı başlına kötü bir set olmaktan öteye gidemiyor.
İsterseniz Force Feedback'in ne olduğu ve neden önemli olduğundan bahsettiğim ayrıca direksiyon çeşitlerimi önerdiğim rehberime bakabilirsiniz.

DFGT çok çok daha iyi ancak 2. el ve eski olduğundan biraz şans işi.
Ben de almak istiyorum ancak 2 ay sonra bozulursa param çöpe gitmiş olacağından almıyorum.

DFGT çok çok daha iyi ancak 2. el ve eski olduğundan biraz şans işi.
Ben de almak istiyorum ancak 2 ay sonra bozulursa param çöpe gitmiş olacağından almıyorum.
Hocam kolay kolay bozacağımı sanmıyorum. Ve nedense 1500-1700 tl arasında var hep, hem bu kadar eski olup hem pahalı olması garibime gitti.

Türk milletinin ileri zekalılığından kaynaklanıyor maalesef. PS3 için bile 1.500 TL istiyorlar.
Gerçekten haklısınız.
Türk milletinin ileri zekalılığından kaynaklanıyor maalesef. PS3 için bile 1.500 TL istiyorlar.

Letgo'da sahibindene göre biraz daha ucuz olur diye Letgo'ya baktım. Fakat Letgo'nun arama kısmı o kadar kötü ki, G27, DFGT gibi şeyler yazıyorum, araba ilanlarından tut lastiğe kadar çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı