DHL "İmza Gereklidir." nedir?

uchiha obito

Kilopat
Selamlar, Amazon'dan ürün sipariş ettim ve bu işlerde aşırı yeniyim ve DHL'den "İmza gereklidir." diye bir mesaj geldi, bu imzayı tam olarak nereye gidip nereden atacağım hakkında en ufak bir şey yazmıyor... Bilenler cevap verirse sevinirim. :)
Arkadaşlar kargom şu an elime ulaştı ve bu gönderilen mesaj belki başka arkadaşlara da gönderilir ve merak ederler vs. diye yazmak istiyorum; O mesajın anlamı kargonuz geldiğinde sizden imza alacaklarıymış fakat bunu önemsediklerini sanmıyorum çünkü imza falan istemedi adam direkt verdi 😂😂

Son düzenleme:
Selamlar, Amazon'dan ürün sipariş ettim ve bu işlerde aşırı yeniyim ve DHL'den "imza gereklidir." diye bir mesaj geldi, bu imzayı tam olarak nereye gidip nereden atacağım hakkında en ufak bir şey yazmıyor... Bilenler cevap verirse sevinirim. :)
Arkadaşlar kargom şu an elime ulaştı ve bu gönderilen mesaj belki başka arkadaşlara da gönderilir ve merak ederler vs. diye yazmak istiyorum; o mesajın anlamı kargonuz geldiğinde sizden imza alacaklarıymış fakat bunu önemsediklerini sanmıyorum çünkü imza falan istemedi adam direkt verdi 😂😂

Aynı durumla karşılaştım hocam. Burada bir şey yapmam gerekiyor mu?

Dosya Ekleri

• E933A0ED-8AEB-4C36-B8B4-F09F6174A315.png
    E933A0ED-8AEB-4C36-B8B4-F09F6174A315.png
    157,3 KB · Görüntüleme: 141

Yeni konular

Geri
Yukarı